Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

yaa bir bt sınıfı nerden alınır : (

Konu, 'Bilgisayar Sınıfları Sorun ve Çözümleri' kısmında beril85 tarafından paylaşıldı.

1. beril85

beril85 Site Gezgini

Okulumuz Fatih projesi pilot okulu.Ama bt sınıfı kurulmamış.Bu yıl geldim.2006 da okula verilen experlerle sınıf yaptık.16 saat dersim var.PC ler duracak kadar yavaş çalışıyo.Sürekli sıkıntı yapıyo.Çok yoruldum artık.Müdürümüz sınıf istiyorum vermiyolar diyo.Yeni bir BT sınıfı için ne yapmak gerekli bilen varsa lütfen yardım etsin :(

2. dndd

dndd Süper Üye Süper Üye

benim okulda 1998 model beko marka makineler var win me kurdum canavar gibi çalışıyor hiç sıkıntı yok zannedersinki i7 :)
    demem oki beterin beteri var

3. bbayer

bbayer Seçkin Üye Seçkin Üye

Boşverin hocam, hiç üstünde durmayın! Size verilen değer kadarını yapın, uğraşın, fazlası sizden gider!

4. tdemirparmak

tdemirparmak Seçkin Üye Seçkin Üye

Kayıt yaptırdım ben de geçen sene, sıradayız. Heralde yazın bize sıra gelir. Taksitlerimizi düzenli olarak yatırıyoruz.

5. Booger

Booger Site Gezgini

Sayın hocam 2006 yılında verilen Exper bilgisayarlar her işinizi görecek düzeydedir. Güzel bir format atıp kurulum yaptıktan sonra ihtiyaca cevap verirler. Çok kötü durumda değilsiniz yani üzmeyin kendinizi :)

6. mpurcuklu

mpurcuklu Aktif Üye

Bakanlık 2008 den itibaren lab kurmayı bıraktı. Artık kendi başınızın çaresine bakacaksınız. Bir hayırsever bulup lab yaptıracaksınız.

7. btformatör

btformatör Seçkin Üye Seçkin Üye

Boşver hocam, sen niye uğraşıyorsun ki, bırak Müdürün uğraşsın... Bizim akibetimiz bile belli değil... Sen o kadar uğraşırsın, sonra bakarsın bir anda normun düşmüş sana yol görünmüş...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal