YA BİRİ ŞU İLETİŞİM BÖLÜMÜNE EL ATSIN

Kodla Büyü
manga_' Alıntı:
Hocalarımmm!!! Hallettim en sonunda...
Chrome'dan vazgeçmeyin. Chrome'da açtığınızda harita görünmeyebilir. Sakın panik yapmayın. Adres satırının sağ tarafındaki simgelerden en solundakine bakın. Orda "Bu site güvenli olmayan içerik bulundrumaktadır" falan yazıyor. Oraya tıklayıp "Yine de yükle"yi seçin. Ondan sonra harita geliyor. Daha sonra da kırmızı balon işareti ekranda göründüğünde onu haritada gezdirerek okulunuzun üzerine getirin. "Güncelle" dediğinizde işlem tamam.
Örnek:
http://elbistanimamhatiportaokulu.meb.k12.tr/

Teşekkürler hocam...
Opera ile yapmıştım ama Chrome'un kendi google haritasını göstermemesini bir türlü anlayamamıştım.

manga_' Alıntı:
Hocalarımmm!!! Hallettim en sonunda...
Chrome'dan vazgeçmeyin. Chrome'da açtığınızda harita görünmeyebilir. Sakın panik yapmayın. Adres satırının sağ tarafındaki simgelerden en solundakine bakın. Orda "Bu site güvenli olmayan içerik bulundrumaktadır" falan yazıyor. Oraya tıklayıp "Yine de yükle"yi seçin. Ondan sonra harita geliyor. Daha sonra da kırmızı balon işareti ekranda göründüğünde onu haritada gezdirerek okulunuzun üzerine getirin. "Güncelle" dediğinizde işlem tamam.
Örnek:
http://elbistanimamhatiportaokulu.meb.k12.tr/
teşekürler hocam

İletişim bölümünde raptiye çıkmıyor

yönetim panelinde İletişim bölümünde raptiye çıkmıyor oyüzden yer işaretleyemiyorum. çözümü bilen var mı?

Re: İletişim bölümünde raptiye çıkmıyor

bilgisayarında chrome varsa onda aç harita çıkmazsa adres çubuğunun yan taraında bu sayfada problem çıktı yinede açayımmı gibi bir seçenek geliyor ona aç de geliyor harita

Re: İletişim bölümünde raptiye çıkmıyor

fat32man' Alıntı:
bilgisayarında chrome varsa onda aç harita çıkmazsa adres çubuğunun yan taraında bu sayfada problem çıktı yinede açayımmı gibi bir seçenek geliyor ona aç de geliyor harita

Hocam bende hiçbir tarayıcıda görünmüyor.
chrome'da da söylediğiniz uyarı gelmedi.

@erfatm hocam konu tarihi dikkatinizi çekmedi sanırım hani cevap bekleyip alamazsanız diye diyorum.. :)
Birde meb güncel bir yazı göndermişti okul sayfalarındaki bu tarz eklentilerin sayfada açık yarattığından kaldırılmasıyla ilgili bi yasak yazısı. Ziyaretçi defteri falan vardı bu iletişim formu lafı geçiyormuydu hatırlamıyorum ama bi araştırırsınız.

Geri