Yağ katkısı kullananlardan izlenimler.

Kodla Büyü

baydin55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar internetten ve diğer medyalardan yağ katkısı olan Motorsilk diye bir ürün varmış. Acaba bu ürün gerçekten faydalı mı yoksa para tuzağı mı?
Ben araçta 10x40 castol magnatech kullanıyorum. Acaba bu katkıyı katsam olur mu? Tecrübeli arkadaşlar bir bilgilendirse?
Araç 2005 PArtner 2.0 HDI 113.000 km de...

Hocam bu tür şeylere inanıp ta arabanıza zarar vermeyin. Ben de Magnetech kullandım. Süper bir yağ, bence bu yağdan vazgeçmeyin.

Gürses44' Alıntı:
Hocam bu tür şeylere inanıp ta arabanıza zarar vermeyin. Ben de Magnetech kullandım. Süper bir yağ, bence bu yağdan vazgeçmeyin.

Hocam bende pek bilmediğim için sordum çünkü aracı 150.000 km de bir kullanılması yeterli diyor. Bir Türk bilim adamı tarafından icad edilmiş. Kararsız kaldım..

8) HOCAM BOR KATKISI KULLANDIM. KESİNLİKLE FAYDALI. BU ÜRÜNLERESKİ YIPRANMIS MOTORLARDA KENDİNİ BELLİ EDİYOR. HER İKİ ARCIMDADA KULLANDIM YAĞ EKSİLTME VE SES AZALDI YORGUN MOTORLAR İÇİN İDEAL.

AMA SİZİN MOTOR YAĞINIZ ZATEN MAGNETEC VE ARACINIZ YENİ BENCE GEREK YOK. ESKİ ARAÇLARDA MUTLAKA ÖNERİYORUM SAYGILAR.....

mavi777' Alıntı:
8) HOCAM BOR KATKISI KULLANDIM. KESİNLİKLE FAYDALI. BU ÜRÜNLERESKİ YIPRANMIS MOTORLARDA KENDİNİ BELLİ EDİYOR. HER İKİ ARCIMDADA KULLANDIM YAĞ EKSİLTME VE SES AZALDI YORGUN MOTORLAR İÇİN İDEAL.

AMA SİZİN MOTOR YAĞINIZ ZATEN MAGNETEC VE ARACINIZ YENİ BENCE GEREK YOK. ESKİ ARAÇLARDA MUTLAKA ÖNERİYORUM SAYGILAR.....

teşekkürler hocam.

Geri