Yüksekokulda Öğretim Görevliliği

Kodla Büyü

ismailt

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar ankara üniversitesinin meslek yüksek okuluna öğretim görevliliği için başvurmuştum.Ön değerlendirmeyi geçmişim ayın 3ünde sınava çağırıyorlar.Ne dersiniz tavsiyeniz nelerdir.

hayırlı olsun hocam hangi myo için başvurmuştunuz? Ankara Üni. malum çok dağınık.YL yaptıysan ve doktora önün açıksa hiç düşünme hemen geç derim. MEB artık özellikle bilişimciler için bitmiştir. Düşünün hizmet alımları bile tamamen dışardan olacak artık. Kendi iç dinamitlerini kullanamayan maalesef ki başka kurum var mıdır çok merak ediyorum !.
şimdiden hayırlı olsun. Allah gönlünce versin kardeş.

saygılar

hocam giriş sınavlarında ne soruyolar çok merak ettim, sınava girdikten sonra paylaşır mısınız?

Hayırlı olsun hocam. Nallıhan Ankara'nın en uzak ilçesidir biliyorsundur gerçi. Şereflikoçhisar gibi. Bir ara oradan geçmiştim valla köy gibiydi.
inş olur
saygılar

ismailt' Alıntı:
Teşekkürler hocam.Nallıhan meslek yüksek okuluna başvurmuştum

Arkadaşlar hala karar veremedim.Büyük bir ilçedeyim ve maalesef ilköğretimdeyim.Böte mezunu olduğum için meslek liselerine de gidemiyorum.Acaba bu fırsatı değerlendirmelimiyim?

hocam iyi düşünün doğru karar verin pişman olmayın daha önce benzer bir fırsatı değerlendiremedim şimdi pişmanım, iyi araştırmadığımdan yanlış bilgilerden ...

ismailt' Alıntı:
Arkadaşlar hala karar veremedim.Büyük bir ilçedeyim ve maalesef ilköğretimdeyim.Böte mezunu olduğum için meslek liselerine de gidemiyorum.Acaba bu fırsatı değerlendirmelimiyim?

Hocam bence senin için bu iyi bir şans karşıma ne çıkacak orada diyede düşünme hiç ne çıkarsa çıksın Mebde şu an ki durumundan daha kötü olamaz...

Bahsettiğiniz yere o kadar çok başvuru olmuş ki şaşırdım doğrusu. Geri dönüş yolunu açık bırakıp tercih edilebilir Hocam. Forumda göreve başlayanların, geri dönenlerin, halen görevde olanların görüşleri mevcut ama tüm bunların yanında bu iş MYO'ların müdürlerine göre şekilleniyor galiba. İnş. hakkınızda hayırlısı olur...

Allah razı olsun iyi dilekleriniz için. Kadrolu değil sözleşmeli olacak maaş da öğretmenlikle aynı sayılır ama ekders nasıl olur bilmiyorum.Bulunduğum ilçe büyük ve güzel izmire de çok yakın ama malum böteclerin mebde hali harap.Mesleğimde doyuma ulaşamıyorum bilhassa nefret etmeye başladım ne yapacağımı bilemyorum

ismailt' Alıntı:
Allah razı olsun iyi dilekleriniz için. Kadrolu değil sözleşmeli olacak maaş da öğretmenlikle aynı sayılır ama ekders nasıl olur bilmiyorum.Bulunduğum ilçe büyük ve güzel izmire de çok yakın ama malum böteclerin mebde hali harap.Mesleğimde doyuma ulaşamıyorum bilhassa nefret etmeye başladım ne yapacağımı bilemyorum

Hocam bencede şansını değerlendir üniversite ortamı daha iyi bence, kadro konusunu kafana takma sen farkında olmadan yenileniyor. maaş biraz fazla yaklaşık, 300 TL gibi. i.ö varsa ek dersinden iyi... başarılar...

ismail hocam turgutlu ile nallıhan;ege ile iç anadolu karşılaştırması olursa, ege ve turgutlu her zaman tercih edilir. daha önceden gittiğim bir yer olduğu için söylüyorum. bence ok demeden önce bir git gör derim:) sonra pişman olma. MEB konıusunda tepeden aşşa haklısın ama bir de yaşayacağın bölgenin sosyal yaşamı işin içine giriyor. iyi düşün derim.
saygılar

Hocam sözleşmeli ancak sözleşme sadece yüz kızartıcı suç ile fesh olunuo, ancak hocam nallıhan bi gör de ona göre başvur

Geri