Yüksek Lisans Enstitü Tavsiyesi İstiyorum

Kodla Büyü

turkishromeo

Aktif Üye
Arkadaşlar merhaba ben mebde kullanmak için uzaktan eğitim yüksek lisans tavsiyesi istiyorum. Hangi üniversitelerde daha kolay diploma alabilirim?Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Hocam benim baktığım amasya,eskişehir, ahmet yesevi,kocaeli gibi çoğu da veriyor hocam,
sorun bazıları çok uğraştırıyor gibi bunları araştırmak lazım.

Uzaktan eğitimde olsa sadece devamsızlık anlamında rahat edersiniz yök yönetmelik gereği finaller yüzyüze üniversitede yapılmak zorunda normal yüksek lisamstan farklı olarak vize %20 finaller %80 etkili. Çalışmadan bitirmek hepsi için zor. Özellikle dönem projesi içinde zorluyorlar tez gibi yazıp ciltlettirip sunuyorsunuz.

Hocam ben Osmangazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Eğitim yönetimi tezsiz yüksek lisans yapıyorum. eylül ayında başladık vizeler online yapıldı, finaller ise sözlü şekilde yapılacak bire bir kamera açıp karşılıklı 10 dk konuşacağız haftaya başlıyor inşallah sınavlar durum hakkında bilgi almak isteyen olursa sorularınıza cevap verebilirim.

Arkadaslar bahar yarıyılı için tavsiyeleriniz varsa üniversite bölüm sizlerden bilgi almak isterim

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Yazılım Mühendisliği 2. Öğretim tezsiz yüksek lisans programına geçen dönem başladım. Dersler uzaktan eğitim ile yürütülüyor. Sınav yok, sadece uygulama ya da sunum şeklide ilerliyor. Detaylı bilgi için: https://yazilimmuh.ikcu.edu.tr/
Sorularınız olursa yazabilirsiniz.

Düzce Elektrik-Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği y.lisans başvurusu yapan var mı?

Geri