yüklerken %25 lik kısmı geçtikten sonra hata veriyor?

Kodla Büyü

hijacker.23

Site Gezgini
arkadaşlar sorunum şu: Vestel öğrenci bilgisayarına yeniden yükleme yaparken hata verdi. her yeniden yükleme yaptığımda %25 lik kısmı geçtikten sonra hata veriyor. yükleme tamamlandı diyor ama bu olaydan sonra bilgisayar da açılmaz oldu. açılıyor sonra siyah bi ekranda yanıp sönen bir çizgi çıkıyor sonrasında devam etmiyor. umarım anlatabilmişimdir. sizce ne yapmam lazım

Re: Yardımınıza ihtiyacım var...

hocam DVD RW okuyucunuz bozulmuş olabilir bende aynı sorunu yaşamıştım. başka bir kasayı getirip bozuk olana yaklaştırdım sağlam olanın DVD RW okuyucusunun kablolarını diğerine takıp kurulumu öyle yapmıştım.

benim bilgisayarda %4ten sonra hata veriyor da, cd rw işi değil bence, çünkü her taktığımda cdyi okuyor %4 e kadar. ciddi ne yapalım??bilen varmı?

benim de başıma ana makinaya format atarken gelmişti. bendeki problemin nedeni yükleme cdlerinin farklılığıymış yani ana makine ile clientlerin cdleri birbirinden farklı acaba karıştırmış olabilir misiniz??

Hocam güvenlik kartlarını kapattığınıza emin misiniz?

1-güvenlik kartını çıkar.
2-remlerin yerlerini değiş.
3- hard diskini al başka makinaya takarak de. kesin çözüm. kolay gelsin.

kurulumu image cd si ile değilde vestelin normal windows kurulum cd si ile yapın aynı problem bendede olmuştu. bazı bilgisayarlarda %33 de takılıyordu.

Geri