XP SP SİLİNEMEYEN KLASÖRÜ SİLME

Kodla Büyü

tecnoteacher

Aktif Üye
arkadaşlar burada da çözüm bulamazsam son çaremde tükenecek update diye bir klasör var "D" nin içinde daha doğrusu bu klasör başka bir klasörün içinde "D://aa /update" gibi aa olan klasöre müdahale eilebiliyor ismini falan değiştirebiliyorum sorun içinde ki update klasörü silinmiyor hiç bir şekilde bu arada D nin içinde ki belli başlı klasörleride göremiyorum. "örneğin dün başka klasörden "kes -yapıştırla programları aldım D nini içine şimdi bu klasörler D de görünmüyor. sorunun bu update Klasöründen kaynaklanabileceğini tahmin ettim silmeye çalışıyom silinmiyor. Bu klasörü silmeye çalıştığımda"diskin dolu ve veya yazmaya karşı korumalı olmadığından ve şu an kullanımda olmadığından emin olun gibi bir ifade geliyor"
1-Güvenli kipte silinmedi
2-Dos komutu ile silinmedi
3-Unlocker prg ile silinmedi
4-chkdsk ile silinmedi
5-basit dosya görünümünden tam yetki alarak silme işlemi ile silinmedi
6-başlatta ki tüm programları kapatarak silmeye çalıştım silinmedi

varsa bilginiz yardımlarınızı bekliyorum

ccleaner temizlik programını yükledikten sonra ayarlara geliyosun ordan özel diyosun ve klasörü yada dosyayı gösteriyosun o bidaha pc yi açtığında onu siliyor bi dene hocam sonucunu da yaz program küçük zaten

ARKADAŞLAR Bİ ÖNERİ DE BULUNSANIZA 18000 KİŞİ NERDESİNİZ?

ccleaner temizlik programını yükledikten sonra ayarlara geliyosun ordan özel diyosun ve klasörü yada dosyayı gösteriyosun o bidaha pc yi açtığında onu siliyor bi dene hocam sonucunu da yaz program küçük zaten

ARKADAŞLAR Bİ ÖNERİ DE BULUNSANIZA 18000 KİŞİ NERDESİNİZ?
hocam silemedik cclenear de silemedi

başlat- çalıştır ı tıklayın.açılıcak yere Regedit yazıp enter be nasın.Önünüze açılıcak ekranda F3 tuşuna basınız ve aranıcak kelimeyi yazınız ve kayıtlı dosyaları soldaki beyaz sonuç ekranından Fare ile işaretleyip siliniz.Bu işlemi Sistem Kaydı Araması Tamam lanmıştır uyarısı gelinceye kadar sürdürünüz.Sorununuz çözülmüş olucaktır... :+1:

Hocam arkadaşların dediği çözüm olmaz ise, biraz acımasızcasına olacak ama d sürücüsünü formatlayın... Kesinlikle silinecektir ...

kalender arkadaşım haklısın galiba ama ordan 3 yıllık bir emek var onun kurtarabildiğimizi kurtaralım diyom bildiğimiz yol ama yinede cvp yazma nezaketinde bulunduğun için sağol inşallah oraya kadar uzamaz bu iş bu formdada çözüm bulamayacaksak vay halimize

başlat- çalıştır ı tıklayın.açılıcak yere Regedit yazıp enter be nasın.Önünüze açılıcak ekranda F3 tuşuna basınız ve aranıcak kelimeyi yazınız ve kayıtlı dosyaları soldaki beyaz sonuç ekranından Fare ile işaretleyip siliniz.Bu işlemi Sistem Kaydı Araması Tamam lanmıştır uyarısı gelinceye kadar sürdürünüz.Sorununuz çözülmüş olucaktır...
maalesef olmadı atsl hocam

Hocam şidmi anladığım kadarıyla Klasör silinmiyor....ama Neden? O klasör üstünde işlem yapan bi program var demek ki...Benim anladığım kadarıyla...Onu silmeyi başarsanız bile bence o klasörü kullanan programı nasıl bulcaksınız...yararlımı zararlımı...

Kısacası..yedeklerinizi alın formatı basın...Sistem kurun virüs programı kurun yedekleri taratın:)

Klasik ama her zaman etkili :lol:

Bilgisayarı CD den çalışan linux versiyonlarından biri ile açıp silmeyi deneyebilirsiniz.

erkut55' Alıntı:
hımm öylemi hocam o kediden bir tanede bende var eset klasörünüü kaldıramıyorum nod 32 kaldırı başka vrüs programını denicektim ama parçalarıı kaldıı vista kullanıyorum izin vermiyor ayarlara baktım olmadı kaçırdığım bir nokta olmalı

Geri