Xoops İlçe Milli Eğitim Sitesi Sürümü Çok Yakında...

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
www.bedavaokulsitesi.com Okul sitesi sürümünün özelleştirilerek ilçe milli eğitime uyarlanmasıyla oluşacak yeni bir sistem düşünüyorum. Piyasadaki ilçe milli eğitim sitelerini inceleyp onlara benzer bir çalışma yapacağım 1-2 hafta sonunda çıkarmayı umuyorum bir aksilik olmazsa.

bedavaokulsitesi.com un aksine bu sürümü makul bir ücret karşılığında sunmayı düşünüyorum. Ortalama 50-100 dolar civarında olacak. Meb sunucusuna kurulumu dahil.

Hocam neden ücretsiz değil ya. Bari Ayağımız alışsaydı da sonradan ücretli yapsaydınız :)

Hocam meb sunucusuna kurmak zaten zahmetli bi iş. Çoğu kişi kuramayacak benden yardım isteyecek bu sebeple baştan söylemek daha mantıklı geldi.

İyi hocam öyle olsun. Çalışmalrınızı yakından takip ediyorum. Hakikaten paylaşımlarınız çok güzel... :++:

bunu indirdim fakat bir türlü kuramadım.
bunun için windows hosting mi gerekiyor.

PArdon ben ynalış konuya çıktı demişim ilçe milli eğitim sitesi çıkmadı henüz. ÖZür dilerim.

omerbilgin' Alıntı:
PArdon ben ynalış konuya çıktı demişim ilçe milli eğitim sitesi çıkmadı henüz. ÖZür dilerim.
hocam bitmedi mi? beni görevlendirmişler ilçenin web sitesi için, bir haftada bitmesini bekliyorlar. maalesef bende hiç pratik olamadım bu site işlerinde. hocam şunu yayınlada kurtar bizi bu dertten.

Geri