Xoops Bedava Okul Sitesi Güncelleniyor...

Kodla Büyü

omerbilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
www.bedavaokulsitesi.com projesi ile ücretsiz dağıtılan pakette görülen bazı eksikliklerin giderilerek daha hatasız sürümü çok yakında yayınlanacaktır.

Şuan mevcut olan paket eski sürümdür yeni sürüm bedavaokulsitesi_v2a olarak çıkacaktır.

Bunu indirebiliyormuyuz arkadaşlar. Kendimize göre nasıl düzenleriz.

Ücretliyse ücreti ne kadar bilen var mı?

ücretleri bannerda gösteriliyor ilk sayfadaki, ama bedava kısmınıda veriyor arkadaş ve o kısmı kendin düzenlersen sorun olmaz herhalde. ama o indirme linkini bulamadım ben :)

technolog' Alıntı:
Bunu indirebiliyormuyuz arkadaşlar. Kendimize göre nasıl düzenleriz.

Ücretliyse ücreti ne kadar bilen var mı?

1- Sistemi ücretsiz dağıttık.

2- hosting işide yapmakta olduğumuz için bizden hosting alan okullara ücretsiz kuurlumu yapıyoruz güvenlik ayarlarını vs. yapıp teslim ediyoruz. içeriği siz giriyorsunuz. (50 dolar yılık hositng ücreti 5 GB alan için ilk yıl %25 indirimli)

2- Grafik- Tema düzenlemesi yapıp teslim ediyoruz. 80 Dolar

3- Full içerik dahil anahtar teslim 185 dolar. Googleye girin okul sitesi yazın portal sistemlerde bu fiyata bulmanız mümkün değil. Dün gece baktım netten 700 küsür TL ye bile okul sitesi var yan yana koyun bakın.

Denemek isteyenler için demo bugün hazır olur inşallah.
irtibat 5307678301

http://demo.bedavaokulsitesi.com

admin
xoopstasarim.com

bunu deneyiniz güncelledim demo kısmını.

Farklı demolarda yakında hazırlanıp sunulacaktır. Bu sunulan demo ücretsiz sürümün birebir kopyasıdır. Henüz dosyalarını paylaşmadım bilginiz olsun. Dosyalarıda 1-2 saate paylaşacağım

Geri