XEROX WORKCENTRE 5225 başlangıç sayfası sorunu

Kodla Büyü

samsunluyasir

Site Gezgini
Okulumuzdaki, XEROX WORKCENTRE 5225 marka yazıcı her çıktı aldığımızda başlangıç sayfası da veriyor. Bunu engellemek için ne yapmamız lazım?

aynı sorunu 2-3 yıl önce yaşamıştım. Yazıcı ayarlarından resimdeki seçeneği "disable" yaparsanız çözülecektir. (Türkçe resim bulamadım)

Bizde de aynı sorun var. Resimdeki seçenek demişsiniz ama resim açılmıyor. Tekrar yükleyebilir misiniz?

aygıtlar ve yazıcıdan yazıcıya sağ tıklayıp yazdırma tercihlerini açın, yazıcının özellik penceresi açılacak, oradan gelişmiş sekmesini açıp " iş kimliği" bölümünden iş kimliğini devredışı bırakın. sorun çözülmüştür.

Bende sorun halen gitmedi. İş kimliğini devre dışı bıraktım yine geliyor o lanet kağıt

Hocam Workcentre 5225 i Windows 1o lu PC ye nasıl tanıtıyoruz? Sürücülerini sitesinden indirdim. Aygıt yöneticisinden sürücü güncelleştir seçeneği ile sürücü klasörünü seçtiğimde sürücüleri bulamıyor. USB Kablo ile başaramadım.

Hocam Workcentre 5225 i Windows 1o lu PC ye nasıl tanıtıyoruz? Sürücülerini sitesinden indirdim. Aygıt yöneticisinden sürücü güncelleştir seçeneği ile sürücü klasörünü seçtiğimde sürücüleri bulamıyor. USB Kablo ile başaramadım.
denetim masası yazıcılar yazıcı ekle hafızada kayıtlı listesinde var ordan ekleyebilrsiniz

Geri