Windows10 flash player sorunu

Kodla Büyü

faky18

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, akıllı tahtalarda ingilizce öğretmenlerinin kullandığı "Directions Türkiye" adlı program var. İçerisindeki ses ve videolar flash tabanlı. flash playerin 32 sürümünü yükledim ancak çalışmadı. Resimdeki hatayı veriyor. Bazı tahtalarda eski sürüm win 10 mevcut onlarda bu hatayı almıyorum. Güncel kurduğum win 10 imajında bu sorunu yaşıyorum. Nasıl aşabilirim? teşekkürler

Ekli dosyalar

• flash-player.PNG
    flash-player.PNG
    5 KB · Görüntüleme: 60
Programı yönetici olarak çalıştırın düzelebilir.

flash playerin 32. sürümünü yükledim şu an ekranda resimdeki gibi flash simgesi görünüyor ancak videoyu oynatmıyor. Çözüm için önerisi olanlar varsa, yardımcı olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

• alıntı.PNG
    alıntı.PNG
    54.4 KB · Görüntüleme: 18
Hocam aşağıdaki dosyayı C sürücüsüne koplayalayın. Dosyaları "Birlikte Aç" deyip bu uygulamayı seçin. O zaman olur diye düşünüyoruym.

Ekli dosyalar

• FlashPlayer.rar
    1 MB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Hocam aşağıdaki dosyayı C sürücüsüne koplayalayın. Dosyaları "Birlikte Aç" deyip bu uygulamayı seçin. O zaman olur diye düşünüyoruym.
Hocam flash player kurulu pc de. Directions programı bir exe şeklinde e kitap açıyor ve bu kitap içerisinde ses ve videolar flash ile oynatılıyor. Ancak format attığım akıllı tahtalarda çalıştıramadım.

Hocam flash player kurulu pc de. Directions programı bir exe şeklinde e kitap açıyor ve bu kitap içerisinde ses ve videolar flash ile oynatılıyor. Ancak format attığım akıllı tahtalarda çalıştıramadım.
Hocam büyük ihtimalle programın içindeki ses ve videoların flash bağlantısı sağlanmıyordur. Video ve sesleri bulup birlikte aç ile flash yoluyla açılmlarını sağlamak gerekiyor diye tahmin ediyorum.

İstersen birde bunu dene, sanırım shockvawe olmadığı için açılmıyor

Maalesef olmadı hocam, bunları daha öncede kurup denedim. Windows 10 sürümünden kaynaklı diye düşünüyorum. Çünkü 2023 Eylül ayı e tahta imajlarında sorun olurken, 2022 Eylül ayı imajlarında sorun olmadı. Bende tahtalara 2022 imajını yüklemeye karar verdim. İlginiz için teşekkür ederim.

Geri