windows xp 10 dakikada açılıyor

Kodla Büyü

kerox

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar windows xp 10 dakikada açılıyor açılımcada başlat menüsü gelmiyor.... belgelerim var kurtarmam gerekli neler yapa bilirirm. sistem gerei yükleme yapamadım güvenli moddaan... şimdidien teşekkrü ediyorummmmmmmmmmmmm

sitem geri yüklama yapabilirsin dosyalarına bir zarar gelmez yada HDD yi başka bir bilgisayara takıp dosyalarnı kurtarabilirsin şimdilik aklıma bunlar geldi ?

İşletim sistemi kurulum ekranında R basıp işletim sistemini onarı dene.buda olmazsa çözüm format :(

arkadaşlar ctrl+alt+delete tuşu ile çıkan pencereden bir şeiyler yapılıp bu sorun geçici olarak çözüle biliytordu ama hatırlayamadım. ilginizi beekliyorum.......

hocam laptop garanti kapsamı bittiyse en sağlam yol hdd başka makinaya takmak ve herşeyi çekebilrisin,garanti varsa üzerine sistem kurmak belki düzeltebilir,veya başka işletim sistemi kurup ordan hdd erişmek te olabilir,tabi aklmıza gelenler...

yada Linux ün cd den calışan bir versiyonunu bulup HDD den bütün verilerini kurtarabilirsin başlatırken cd den başlat linüx işletim sistemi acılsın geri bildiğin şeyler

hocam sitede daha öncede verilmişti....... daha önceki sayalara bakarsan bi program var adını hatırlamıyorum onu kullandığın zaman ms dostan c ye girip istediğin dosyaları alabiliyorsun

daha önceki bilgilere bak

ERD Commander 5.0 - 2007
İndireceğiniz 51 mb’lık rar dosyası içinden yaklaşık 145 mb lık bir iso dosyası çıkacaktır. Bunu CD ye iso olarak yazdırın ve PC nizin biosundan cd’den boot edin.Pc’nizi boot edip bir işletim sistemi gibi CD’den açabilir ve dosyalarınıza ulaşabilirsiniz.
ALINTIDIR
http://rapidshare.com/files/45530544/Er ... 0_2007.rar

Geri