windows 98 için usb-flaş bellek sürücü

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Win98 de flaşbellekleri tanıtmak büyük bir sorun, her marka genelde kendine özel sürücüler istiyor.

Ama bu programcık sayesinde her marka flaş belleklerinizi win98 de kullanabilirsiniz.

Size adresi veriyorum isteyen buradan indirebilir.

programın internette :

http://www.technical-assistance.co.uk/kb/usbmsd98.php adresinde bulabilirsiniz .

ayrıca ek olarak da gönderdim.

Burdaki win 98 SE ler için, eğer siteyi ziyaret ederseniz İlk çıkan Windows 98 ler içinde sürücü var.

Ekli dosyalar

• nusb31e.rar
    709.7 KB · Görüntüleme: 3,117
bir ay önce buldum, o nasip.

Elimde halis-Orjinalin kıralı- Sony-S21 model bir m p 3 çalar var ve resmen böyle bir sony modeli olmadığı için sürücüsünü bulamıyor ve win98 de sürünüyordum.

en güzel tarafı internet olmayan bilgisayara bile disketle taşınabilecek kadar küçük olması.

Arayan mevlasını... demişler.

10 senelik Faz 1 laboratuar için ilaç gibi geldi boş zamanımda hepsine yükleyeceğim.Sırf usb için Me yüklemeyi düşünüyodum
Paylaşım için teşekkürler

hocam paylaşım için teşekkürler ama programı pc ye yükledim , hiç bir sonuç olmadı. yine tanımıyor.

Valla arkadaşlar bende hiç bir sonuç olmadı. Bios enable. ve şu ahtayı veriyor. "native usb disk driver for windows98 se and 3.1" bende yüklü olana 98 vlere uyumlu değil herhalde.

http://www.technical-assistance.co.uk/kb/usbmsd98.php

yujkardaki aderste her tür win 98 için sürücye bakabilirsiniz.

hocam, benim okulda faz1 beko bilgisayarlarda tıkır tıkır çalışıyor. ayarlarınızda ufak bir sorun olabilir yada .....

* USB Flash Drives
* Digital Photo and Video Cameras (that connect to the PC via USB)
* USB Hard Drives
* MP3 Players (including Apple iPod from v2.4)
* Sony PlayStation Portable (PSP)

usb 98de hala calsımıyor

ya arkadaslar ben yukledım programı ama flash usbyı takınca dırek calısmıyo.bende uygun olabılcek seceneklerı gosterdı onlar arasından usb storage dıye bı secenek vardı onu sectım yenıde calısmadı
ne yapamam gerektıgını bilen varsa şimdiden tesekkur ederım yardımlarınız ıcın

umarım sorun yaşamayız. paylaşım için teşekkürler. ben sorunu windows milenyum kurarak çözmüştüm bunuda bir deneyeyim

Ben de bunu arıyordum. Bugün müdür bey çalışmayan bilgisayaları kontrol etmemi söyledi. Bir tane buldum çalışan pc; ama o da usb tanımıyordu. Yarın deneyeceğim.

Teşekkürler paylaşım için

Geri