Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Windows 7 Hoşgeldiniz Yazısında Kalıyor

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında istbilg34 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. istbilg34

istbilg34 Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar.Grundig bilgisayara windows 7 format atıp kurulum yapıyorum ama Windows 7 Hoşgeldiniz Yazısında Kalıyor.farklı windows 7 dvd lerinden kurulum yaptım fakat sonuç değişmedi.XP ye çevireyim diyorum ama mavi ekran hatası veriyor.İşin ilginci şu.Aslında bilgisayar açılıyor alt+F4 ile falan kapatabiliyorum ama "Windows 7 Hoşgeldiniz" yazısından ekran görünmüyor?güvenli moddada açılmıyor.Sizce ne yapmalıyım??

2. Gülpınar

Gülpınar Aktif Üye

Hocam bende de aynı problem vardı. Belki söylediğim saçma gelecek :) ama ben çözümü böyle buldum. Bilgisayar açılırken kablosuz ağı kapatıyorum. Bu şekilde bilgisayarım açılıyor :) :)

3. istbilg34

istbilg34 Aktif Üye

hemen deniyorum:)umarım olur yaw.ne antika hata anlamadım..

4. Gülpınar

Gülpınar Aktif Üye

Bu arada hocam bilgisayarımın kablosuz ağ düğmesini kapatıyorum, yanlış anlaşılmasın sonra :)

5. istbilg34

istbilg34 Aktif Üye

merhaba arkadaşlar.Windows 7 kurduğum pc de windows başlatılıyor yazısında kalıyorum.Sorun hala devam ediyor.Sizce sorun ne olabilir? kablosuz ağ düğmesini kapattım ama yine sistem açılmadı.Aslında bilgisayar açık ama ekranda windows başlatılıyor yazısı kaldığı için ekran görünmüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal