Windows 10'da çalışan Netsupport Protect benzeri program var mı*

Kodla Büyü

kaya23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar daha önceden öğrencilerin flash diskten oyun kurmalarını engellemek için Netsupport Protect kullanıyordum. Ancak Netsupport Protect Windows 7 den sonra çalışmıyor. Bildiğiniz bu iş yapan bir program var mı ? Ya da grup policy kullanarak bu özelliği açıp kapatabildiğimiz bir reg dosyası benzeri bildiğiniz bir şey var mı?
Öğlen aralarında bazı öğrenciler ödev yaparken bazıları counter strike kurup oynuyor. Bunun önüne geçmem lazım :)

Hocam son olarak aklıma şu seçenek de geldi. Cevaplarım Sordum reklamı gibi oldu konu ama ki orada bende çok soruma cevap buldum. Registry ayarları ile de yapılıyor.

İndirme engellenebilir, veya site engellenebilir
Açacakları programlar belli notepad explorer Chrome vesaire beyaz liste oluşturup geri kalan herşeyi engellemek garanti çözüm. Şu program çok fena geçen sene denemek için öğretmenler odası bilgisayarında uğraşıyordum. Açık unutmuşum benden sonra oturan öğretmen arkadaş bana seslenmeseydi. Explorer dahi açılmadığı için büyük ihtimalle o bilgisayara format atardım. Ben kullanmıyorum çünkü benim ortaokul çocukları beni zorlamıyor.

Valla bu öğrenciler yüzünden hacker olup cıkacaz.Sevinsem mi bilemedim.

Geri