Windows 10 için kopyalama sepeti var mı?

Kodla Büyü

acipinarli

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar herkese iyi günler. Windows XP kullanırken sağ tık eklentisi vardı. Onu kurunca Kopyalama sepeti gelirdi. Mesela farklı klasörlerdeki aynı özellikteki dosyaları sağ tuşa basıp sepete ekle derdim ve sonra ilgili klasöre gelip Sağ tuş Sepeti yapıştır yada Sepeti taşı seçince farklı konumdaki dosyalar buraya yapıştırılırdı.

Windows 10'da da böyle bir araç var mı?

Arkadaşlar herkese iyi günler. Windows XP kullanırken sağ tık eklentisi vardı. Onu kurunca Kopyalama sepeti gelirdi. Mesela farklı klasörlerdeki aynı özellikteki dosyaları sağ tuşa basıp sepete ekle derdim ve sonra ilgili klasöre gelip Sağ tuş Sepeti yapıştır yada Sepeti taşı seçince farklı konumdaki dosyalar buraya yapıştırılırdı.

Windows 10'da da böyle bir araç var mı?
https://twitter.com/GaziemirBTR/status/1379069590886572036
hocam benim sayfada ona benzer bir şey paylştım.Bakın işinizi görürse yaparsınız

terra copy programını indir. Türünün en iyisidir. Forumlarda full hali var bulamazsan gönderirim sana 2 Tb lik oluşturduğum sepete 1.5 günde farklı farklı klasörlerde dağıtmıştır

pano geçmişi var hocam. işinizi görür. dahili özellik.
https://twitter.com/GaziemirBTR/status/1379069590886572036
hocam benim sayfada ona benzer bir şey paylştım.Bakın işinizi görürse yaparsınız
panoda dosya kopyalanmıyor hocam. benim demek istediğim farklı konumlardaki dosyaları kopyalamak. metin kopyalama işlemleri için sürekli kullanıyorum zaten. benim yapmak istediğim mesela farklı konumlardaki müzik dosyalarını bu sepete atacağım. sonra bir klasöre gelip sepeti taşı dediğimde oradaki tüm dosyaları yeni konuma taşıyacak. XP için varken geliştirilmemesi ve yeni sistemlere uyumlu olmaması üzücü olmuş.

terra copy programını indir. Türünün en iyisidir. Forumlarda full hali var bulamazsan gönderirim sana 2 Tb lik oluşturduğum sepete 1.5 günde farklı farklı klasörlerde dağıtmıştır
bakayım bir istediğim gibi mi? XP zamanında hatırlıyorum bunu.

Düzenleme : Evet iş görüyor ama o dediğim kadar pratik değil. Programı açıp tek tek klasörleri eklemek gerekiyor ama iş görür. Kopyalama sepeti direkt sağ tuşla sepete ekle diyorduk. Kullanımı kolaydı. Yine de teşekkürler. Biraz kurcalayayım belki pratik yolu vardır.

Düzenleme2: Evet en azından sürükle bırak varmış. Klasörü yada dosyayı sürükleyip bırakınca program üzerine listeye alıyor. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri