windows 10 fotoğraflar uygulaması açılmıyor

Kodla Büyü

ekinci.esma21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar merhabalar windows 10 da fotoğraflar uygulaması çalışmıyor acaba neyden kaynaklanıyor olabilir güncelleştirmeleri yaptım ama gene olmadı

Adsız.png

Çözüm olarak; http://blog.thekorsan.com/2017/10/windows-10-fotograf-goruntuleyici-1817.html windows resim görüntüleyiciyi linkteki dosyayı indirerek aktif hale getirebilirsiniz. ya da irfan view gibi bir program kurarak ayarlar-sistem-varsayılan resim görüntüleyicinin varsayılan programını değiştirebilirsiniz.

fotoğraf uygulaması bende de hata vermişti, uygulama düzelmedi, nasıl düzelir çokta kurcalamadım ama yukarıdaki gibi kullanıyorum.

Arkadaşlar resimleri yazdırmak istediğimde böyle bir hata alıyorum. Sorunun çözümü icin ne yapabilirim. sfc /scannow yaptım ama duzelmedi. Farklı yazıcılarıda gosterdim olmadı.
IMG_20181228_165126.jpg

Ben the_korsan hocamın bağlantısını verdiği reg dosyasını yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Ne oluyor da görüntüleyici elimizde patlıyor anlamış değilim...
Windows 10 kurar kurmaz ilk işim zaten windows uygulamalarından kurtulmak. Bir türlü "materyal temalı"uygulamalara alışamadım. Tam kontrol vermediği izlenimine kapılıyorum.

Arkadaşlar resimleri yazdırmak istediğimde böyle bir hata alıyorum. Sorunun çözümü icin ne yapabilirim. sfc /scannow yaptım ama duzelmedi. Farklı yazıcılarıda gosterdim olmadı.Ekli dosyayı görüntüle 62054

Ben the_korsan hocamın bağlantısını verdiği reg dosyasını yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Ne oluyor da görüntüleyici elimizde patlıyor anlamış değilim...
Windows 10 kurar kurmaz ilk işim zaten windows uygulamalarından kurtulmak. Bir türlü "materyal temalı"uygulamalara alışamadım. Tam kontrol vermediği izlenimine kapılıyorum.

Katılıyorum. Sırf buna niyet müdür pc sini formatladık. Çalışır uygulama çalışmaz hale geldi ve sonrasında ağ tarama özelliğimizde gitti..

"Office picture manager" i yeni kurduğun office içinde yoksa
Office e eklenti şeklinde kur.

Yada win7 kur rahatla.
W10 kullanıyorum diye övünme. Win10 kullanıcı dostu değil.

Geri