Win2000 ve tüm progları nasıl kuracağım

Kodla Büyü

davun

Üye
arkadaşlar benim labda 1.faz bilgisayarlar var ve bunları ramlarını yükselttim.(çalışmayanlarınkini çalışanlara taktım) ve bunlara en azından usb kullanmak ve bazı programlar kurabilmek için windows 2000 kurmayı düşünüyorum.ama her bilgisayar ayrı ayrı 2000ni kur ofisi kur diğer programları vs.uğraşmak istemiyorum.bir kurulumla herşeyi halletmek istiyorum.bunu bilgisayar teknik servisleri xp için yapıyorlar.
bende 2000 kurarken yapabilirmiyim ve nasıl hangi programları kullanarak yapabilirim.bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hocam makinalardan birisine tüm programları kurup; Northon Ghost veya Acronis True Image gibi programlardan birisi ile o makinanın imajını almanız gerekiyor. Daha sonra aldığınız imajı diğer bilgisayarlara hardisk üzerinden, CD-DVD veya ağ üzerinden yükleyebilirsiniz. forumda ve internette her iki programın da resimli anlatımları mevcut .

Norton Ghost un 2003 versiyonu win98 de çalışıyordu win2000 de de çalışacağını düşünüyorum.

hocalarım; bilgisayarlar pentium 2 mmx ,64 ram var ben sadece ramlere güvenerek win2000 kurcam. acronics , ghost falan kursam çalışırmı bu bilgisayarlarda

başka bir yöntemi falan yokmu.
nLite programı varmış katılımsız kurulum yapılabilen win2000 içinde oluşturulabilirmi bir katılıumsız cd.xp için falan oluşturulduğu forumlarda var.ama 2000 için olurmu olmazmı?

Geri