Win 7 Outlook Express

Kodla Büyü
hanedantr' Alıntı:
arkadaşlar xp de outlook express var ama win 7 de yok kurma sansımız var mı?
Sayın Hocam,

Windows 7 Outlook Express yok. Yerine Windows Live Mail var. Outlook Express'in biraz gelişmişi. Kurulum ve kullanım nerdeyse aynı.

meb-k12-tr-f122/outlook-express-e-meb-e-posta-kurulum-videolu-anlatim-t100854.html

adresinde Outlook Express'e MEB mail kurulumunu videolu anlatım yapmıştım. İnşallah Windows Live Mail'i yakında anlatacağım.

arkadaşlar xp kurulu bir bilgisayara win 7 yükledim.önceden okulun mailleri için outlook express hesabını kullanıyorduk. şimdi win 7 de ne outlook var ne de windows live mail var. programı harici kurabiliyor muyuz? programı yükleyebilecek var mı acaba?

Microsoft Office içinde Outlook programı var. Office kurarken Tam kurulum seçerseniz veya Outlook işaretlerseniz kurulur.

teşekkürler arkadaşlar.
kurdum live mail 2012 yi. yalnız "gönder/al" butonunu göremedim.çubukları özelleştirmeye, menülere baktım ama ben mi bulamadım?

c1han' Alıntı:
Microsoft Office içinde Outlook programı var. Office kurarken Tam kurulum seçerseniz veya Outlook işaretlerseniz kurulur.
sayın hocam bende önceden bu konu ile çok uğraştım.bir çözüm bulamadım.
sana tavsiyem.
xp nin olduğu outlook un olduğu bilgisayara office 2007 yi kur.buradan outlook express çalışırken silmeden microsoftu kurunca verileri güncelliyorsun express deki bilgiler adresler gelen giden mailler
olduğu gibi microsoft 2007 ye geçiyor.bunun tek bir dosyası var.bunu yedekleyip istediğin pc ye taşıyabiliyorsun.

hocam mailleri müdür bey takip ediyor.ve ben de onun bilgisayarına win 7 kurdum. win7 de çalışacak en iyi mail programı nedir. az önce live mail 2012 yi kurdum.bakalım inşallah sorun çıkmaz.eski mail leri almıştım zaten onda sorun yok.
xp deki outlook express çok güzel çalışıyor. microsoft outlook un ise henüz sağlıklı çalıştığını görmedim.ne zaman hesap kurduysam sorun çıkardı.live mail i yeni denicem.bakalım.

Sayın Hocalarım,

Outlook Express ile Live Mail arasında hiç bir fark yok. Kurulum ve kullanım ikisinde de çok basit. Aradaki tek fark Adres Defteri oluşturmak. Outlook Express'te Wab uzantılı ve kategorilere göre çok güzel adres defteri oluşturulabilirken Live Mailde biraz daha karışık.

Microsoft Outlook kapsamlı olduğu için biraz sorun verebilir ama özellik olarak çok fazla. Ben 2013 kullanıyorum.

İyi çalışmalar.

hanedantr' Alıntı:

var tabiki öğretmenim.
iş yerinde bir arkadaş uğraşmış ama bir türlü kuramamış outlok express i.
benden yardım istedi.
şaşırdım, "niye güncel sürüm yaya win live kullanmıyorsun?" dedim.
kendince epey bir açıklama getirdi.
yardım etmeye karar verdim.
bir yazılımcı o_e_6 yı win 7 ile uyumlu hale getirmiş. onu buldum.
kurdum çalıştı. yüzündeki mutluğu görmeliydiniz arkadaşın.
lazım olur belki diye arşivlemiştim.
tesadüfen bu başlığı gördüm.
paylaşmak istiyorum.
buradan indirebiliriz:
http://docasne.rare-share.net/oe6_1.6.1.exe

by_kurt' Alıntı:
hanedantr' Alıntı:

var tabiki öğretmenim.
iş yerinde bir arkadaş uğraşmış ama bir türlü kuramamış outlok express i.
benden yardım istedi.
şaşırdım, "niye güncel sürüm yaya win live kullanmıyorsun?" dedim.
kendince epey bir açıklama getirdi.
yardım etmeye karar verdim.
bir yazılımcı o_e_6 yı win 7 ile uyumlu hale getirmiş. onu buldum.
kurdum çalıştı. yüzündeki mutluğu görmeliydiniz arkadaşın.
lazım olur belki diye arşivlemiştim.
tesadüfen bu başlığı gördüm.
paylaşmak istiyorum.
buradan indirebilirsiniz:

Sayın Hocam,

Linkte sıkıntı var. Görüntülenemiyor. İlgilenirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar.

Geri