win 7 için hp 1018 driver lazım (bulduklarım çalışmadı)

Kodla Büyü
Arkadaşlar indirdiğim driverlar işe yaramadı yardımlarınızı bekliyorum...

hocam aygıt yöneticisine gir. yazıcıyı bul sağ tıkla güncelle de ve internet üzerinden güncelle win7 genelde bulup otomatik yüklüyor.

zeki tekin' Alıntı:
hocam aygıt yöneticisine gir. yazıcıyı bul sağ tıkla güncelle de ve internet üzerinden güncelle win7 genelde bulup otomatik yüklüyor.

Hocam o pc de internet bağlantım yok...

bendede var 2,85 mb kendi sitesinden indirdim ve windows 7 de çalışıyor.

Ekli dosyalar

• lj1018-HB-pnp-win32-tr.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 244
gizemkar' Alıntı:

Hocam teşekkür ediyorum, ben de dün win 64 olanını indirdim denedim olmadı. Bir hata veriyor. Bunu da deneyeyim sonucu yarın burada paylaşırım...

gizemkar' Alıntı:

hocam çalışmadı yazıcıyı bulamıyor yükleme dönüp duruyor. Yardımcı olan çıkarsa sevinirim...

Hocam HP nin sitesindeki iki sürücüleri denedim olmadı. Arkadaşın indirmemi istediği linkten de indirdim olmadı. Hata iki türlü birinde aygıt bulunamadı diyor. Diğeri de resimdeki ekran dönüp duruyor, o yükleme bir türlü bitmiyor.

Son olarak da sanal xp kurdum yazıcıyı gördü ama çıktı vermiyor. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti hatasını veriyor...

hocam yazıcında donanımsal bir problem olma ihtimali varmı? başka bir pc ye tanıtmaya çalışırmısın.. belki problem vardır gerçekten..

hocam yazıcıda da sorun yok, driverlarda sorun yok, bende 1020 yazıcı vardı ilk windows 7 kurdum driverini tanıtayım dedim, ama bir türlü tanıtamadım sonra az araştırdım, sorunun çözümün buldum.
özellikle yazıcının indirdiğiniz driverlarından bir tanesi bile olur.
yazıcı ile win7 bağlantı noktaları diyorya oradan Dot4_001 bağlantı noktasını seçmelisiniz.
sorunun çözümü bu indirdiğiniz driverlar muhtemelen oluyordur fakat bağlantı noktalarında hata vardır.

teşekkürler iyi çalışmalar sonuçtan haberdar ederseniz sevinirim.

alper_kizil' Alıntı:
hocam yazıcıda da sorun yok, driverlarda sorun yok, bende 1020 yazıcı vardı ilk windows 7 kurdum driverini tanıtayım dedim, ama bir türlü tanıtamadım sonra az araştırdım, sorunun çözümün buldum.
özellikle yazıcının indirdiğiniz driverlarından bir tanesi bile olur.
yazıcı ile win7 bağlantı noktaları diyorya oradan Dot4_001 bağlantı noktasını seçmelisiniz.
sorunun çözümü bu indirdiğiniz driverlar muhtemelen oluyordur fakat bağlantı noktalarında hata vardır.

teşekkürler iyi çalışmalar sonuçtan haberdar ederseniz sevinirim.

Hocam dediğinizi denerim. Ama yazıcı sağlam Vista yüklü bir PC de çalışıyordu...

Geri