Whtepins + Gün de 2 dk ayırarak para kazanabilirsiniz.

Kodla Büyü

Caterpillar

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Arkadaşlar öncelikle sisteme 3 gün önce üye oldum ve günlük 2euro yatıyor..Sisteme mutlaka güvenmeyenler de olacaktır,ben de ilk başta güvenmemiştim biraz araştırdım ve sisteme üye oldum..

WhitePinsPlus Almanya'da Bulunan Resmi Bir Firmanın Geliştirdiği Görsel Anket ve Araştırma Sistemidir.Firma'nın Almanya Ticaret ve Sanayi Odasında Kaydı Bulunmaktadır.Firma Hepimizi Tanıdığı Büyük Şirketlerin Resmi Olarak Görsel Analizini Yapar.Şirketlerin Ürünleri Hakkında Ön Araştırma Yapar.
Bunun İçin İse Sisteme Kayıtlı Tüm Üyelerin Düşüncelerine İhtiyaç Duyar.Üyelerin Günlük Yaptıkları Görsel Anket Sonuçlarını Ürünle Alakalı Reklamveren Şirketlere Raporlar.Firma Oldukça Güvenli ve Sağlam Bir Yapıya Sahiptir.

Sisteme Katılmak İçin 18 Yaş Üzeri Olmanız Gerekmektedir.Kayıtlar Ücretsizdi

Önemli Not:Sistem Bir Network veya HYİP Sistemi Değildir Birşey Satın Alıp Satmak İçin Uğraşmıyoruz ve Kat Kat Kazanç Sistemi Yoktur Sadece Yaptığınız Alt Üyenizden 1 Kereye Mahsuz 25 Mil Puanı Kazanırsınız.Onun Dışında Alt Üyeyinin Yaptıklarından ve Onun Alt Üyelerinden Hiçbirşey Kazanmazsınız.Kazansaydık Eğer Bu Firmanın HYİP Sistemlerinden Farkı Kalmazdı Değil mi?
Sisteme Yatırım Yapmak Şart Değildir Ama İsterseniz Yatırım Yapabilir ve Günlük Kazancınızı Artırabilirsiniz.Firma Zaten Üye Olduğunuzda Hesabınıza 111 Mil Puanı Ekliyor.Bu 111 Mil Puanı Hanenize Hergün 2€ Kazanç Getirecektir.Hesabınızın Doğrulama İşlemini Yaptıktan Sonra Sistem Hesabınıza 30 Puan Daha Ekler. 16. Gün Kazancınız 3€'ya Çıkar ve Artarak Devam Eder.
Hiç Yatırım Yapmadığınız Takdirde Dahi 90. Günün Sonrasında Günlük Geliriniz 8 € Olacaktır.Eğer Çevrenizdeki 3-5 Kişiyi Alt Üyeniz Olarak Kaydederseniz Bu Rakam Katı Olabilir.Zaten Sisteme Kayıtlar Ücretsiz Olduğu İçin Alt Üye Yapmakta Zorlanmayacağınızı Umuyorum.Diyelim 4 Alt Üye Yaptınız Sistem 100€ Değerinde 100 Mil Puanını Hesabınıza Ekler ve Günlük Kazancınız Daha Fazla Olur Şimdi İse 90. Gün Sonrası Günlük Geliriniz 14 € Oldukça Güzel Bir Rakam.Bunların Hesaplarını Sisteme Üye Olduktan Sonra Özel Bir Sayfada Yapabiliyorsunuz Üye Olduktan Sonra Zaten Sistemin İşleyişini Rahatlıkla Çözersiniz.Her 1 Alt Üye Size 25€ Bonus Kazandırır ve 1 Mil Puanının Ömrü 90 Gündür.1 Mil 90 Günün Sonunda 3 Mil Olarak Geri Döner.Yani Sistem 90 Günde 1'e 3 Kazandırıyor Oldukça Güzel Bir Sistem.Bahsettiğimiz Mil Puanı € İle Aynıdır Yani 1€ - 1 Mil Puanı.
Yatırım İçin Sistemdeki Mil Paketleri Şöyle 100€-250€-500€-1000€'luk Paketler Var.

Yanlız Şöyle Bir Kuralı Var Sistemin Üye Olduktan 90 Sonra Ödeme Almaya Başlıyoruz.90 Günün Sonunda Hesabımızdaki Wallet (Cüzdan) Bölümü Açılır ve Her Ayın 5i ve 20'sinde Wallet'imize Aktardığımız Kazançları Sistem Otomatik Olarak Paypal,Skrill veya Banka Hesaplarımıza Aktarır.Evet Benimde Hoşuma Gitmiyor 90 Gün Ama Sistem Garanti Kazandırdığı İçin Denemeye Değer Zaten Günlük 2-3 Dakika'mız Yeterli İş İçin.Günlük Bu Süreyi Bu İş İçin Ayırırsanız Bişey Kaybetmez Tersine Kazanırsınız.

Üye Olmak İçin Şu Linke Tıklayın ► http://whitepinsplus.com/index.php?c=register_user

Dikkat Üye Olurken Türkçe Karakter Kullanmayınız. Bilgilerinizi Doğru Giriniz.
Sponsor E-maili Kısmına zidliy_afatsum@hotmail.com Yazarsanız Beni Sevindirirsiniz.

Mail'i Onaylamak İçin

Üye Olduğumuzda Verdiğimiz Mail Adresine Bir Mail Gelicektir.Gmail Kullananlara Mail Tanıtım Bölümüne Gelir Genelde. Maili Onaylıyoruz.Site Açılıcaktır.Bilgilerimiz İle Giriş Yapıyoruz ve Karşımıza Sözleşme Çıkar.Sözleşmeyi Onayladığımızda Hesabımız Açılır.

Önemli Bilgi; Sisteme Üye Olduğumuzda Bizim Gerçek Kişi Olup Olmadığımızı Teyit Etmek Amacıyla ve Almanya'da Bu Tür İşlerin Vergisi Tutulduğu İçin Bizden Hesabı Doğrulamamızı İstiyor.Yoksa Üyeler 100'lerce Sahte Alt Üyelik Açar Değil mi Uyanık Çok O Yüzden Bu Kısmı Çok Sıkı Tutuyorlar.
Hesabı Doğrulamak İçin İse Bizden ;
1;Kimlik veya Ehliyet'imizin Ön ve Arka Resmini İstiyor.
2; Adımıza Adresimizi Gösteren Telefon Elektrik veya Su Faturası İstiyor.Bu Faturalardan Yoksa Eğer İnternetten Aldığınızın Bir Ürünün Faturası,Bir Banka E-dekontu veya Bir İkametkah Belgesi'de Geçerlidir.Bunların Resimlerini Bir Telefonla Falan Çekip Sisteme Göndericeksiniz.Üyeliği Doğruladığımızda Sistem Hesabımıza 30 Mil Puanı Daha Bonus Ekler.

Bu İşlemi Mutlaka Yapmanız Gerekmektedir.Firma Kalitesini Artırmak İçin Gerçek Kişilerle Çalışmak İstiyor Belgeleriniz Üzerine Oynama Yaparsanız Sistem Bunu Farkeder ve Hesabınızı Kapatır.Bu Konuda Hiç Tedirgin Olmanıza Gerek Yok Firma Oldukça Güvenlidir.

Döküman Yükleme Kısımlarını Göreceksiniz.

1. Kısma Kimlik veya Ehliyet'inizin Ön Yüzü
2. Kısma kimlik veya Ehliyetinizin Arka Yüzü
3. Kısma İse Fatura Olacak Şekilde Resimlerini Yüklediğiniz Takdirde Sistem 1 Saat İçinde Verification complete Adında Bir Mail Gönderdiğinde Hesabınız Doğrulanmıştır.

Artık Günlük 2-3 Dakikamızı Alıcak Sistemin Bizden İstediği Görsel Anketi Yapmamız Gerekecektir.Bunun İçin Sitenin Ana Sayfasında Sağ Altta X İşaretini Göreceksiniz Hemen Altındaki Yazıya Tıklayın.Açılan Sayfaya Üyelik Bilgilerimiz İle Giriş Yapın.Resimleri Görüceksiniz.

Karşımıza Çıkan Resimlerden En Az 3 Adet Seçiyoruz Ben Genelde 5 Seçim Yaparım Beğendiğiniz Resmin Üzerine Tıkladığınızda Resim Değişecektir.Burada Fazla Hızlı Olmamanızı Öneririm.3 Tane Resim Beğendiğinizde Sekmeyi Kapatabilirsiniz.Ana Sayfanızı Yenileyin O Kırmızı Alan Yeşil Olduysa İşlem Tamamlanmıştır.Bunu 24 Saate Bir Yapıcaksınız Aksatmamanızı Öneririm.Zaten Bu İşlem En Fazla 2 Dakikanızı Alır.

Karışık gibi dursa da sistem çok kolay arkadaşlar, kafa karıştıran kimlik ya da ehliyet meselesi, dediğim gibi firma sizin gerçek kişi olmanızı teyit ediyor..Biraz araştırma yaparsanız daha net bilgiler almış olursunuz..

üye olurken lütfen referans bölümüne zidliy_afatsum@hotmail.com yazmayı unutmayalım :)
özel sorunuz olur ise pm atabilirsiniz ya da skype den ekleyebiirsiniz..bol kazançlar

kim?
kime?
neden kolay para versin?
Kişisel bilgilerini adres, kimlik bilgilerini ver....?

esfuny' Alıntı:
kim?
kime?
neden kolay para versin?
Kişisel bilgilerini adres, kimlik bilgilerini ver....?
sisteme girdiğinizde zaten bedevadan vermediğini göeceksniz hocam,her gün ankete katılmak zorundasınız,ankette ünlü firmalar ile ilgili görseler çıkıyor..
bi sıkıntı çıkacağını sanmıyorum..aynı kişinin 1 den fazla üyelik açmasını engellemek için alınmış bir önlem sadece

hoş ama yine de insan güvenemiyor..okudum okuduum aa iyiymiş dedim

ama son satırlarda kimlik ,belge falan diyince ,,yok arkadaş kalsın dedim :-1:

dolpman' Alıntı:
Alman istihbaratı iyi yöntem bulmuş..
benim neyimi araştıracak hocam ya:) alsın araştırsın bi sıkıntı olmaz, dedğim gibi ben güvendim girdim ve daha önceden girip para kazananlar var..3 ay sonra tekrar yazarım 8)

pinaraytas' Alıntı:
hoş ama yine de insan güvenemiyor..okudum okuduum aa iyiymiş dedim

ama son satırlarda kimlik ,belge falan diyince ,,yok arkadaş kalsın dedim :-1:

Aynen, bizim gerçek kişi olup olmadığımızı başka şekillerde de öğrenebilirler. :x

Yaw hocamyap güzel bir website hergun 2 dk uğraş geliştirme ay sonunda google reklamında kazanırsın ayni parayı.

herkesin yorumuna saygı duyuyorum, ben sistemin içindeyim 90 gün sonra 15 gün de bir para mı çekince buradan paylaşacağım..
buna benzer siteler var yatırım yaparakta kazanabiliyorsunuz küçük bir yatırımla .onlara da girdim bi tanıdık sayesinde..şuanda benim tanıdık 2 bin yatırarak sisteme girdi,sonraları yatırımını artırdı toplam 19 bin yatırdı 3-5 ay da 31 bin aldı..hala devam ediyor ve günlük geliri şuan için 400-500 euro olarak değişiyor...
ilk ödemelerimi aldığımda paylaşacağım,ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilir benimle..saygılar

para yatırarak kazanacağınız bir sistem (bunda kimlik bilgisi falan yok korkmaya gerek yok :)) kısaca bahsedelim:

Coin denen bir sanal para birimi oluşturdular, tüm dünyaya yayılan bir sistem bu. Coin denen paraların, gerçek paraların güvenlik önlemleri gibi sahtesi yapılmasın diye zor çözülen şifreleri var. Yani internet ortamında geçen bir para birimi düşünün. Bu coinlerin şifrelerini siz çözerseniz sizin oluyor ve istediğini yapıyorsun onunla. Çözme işi için de bilgisayarların grafik ve işlemci gücü kullanılıyor. Herkes kendi bilgisayarını ya da satın aldığı, kiraladığı sistemleri kullanarak coin şifresi çözüyor.

Cointellect isimli site, bu sistemlerden kiralıyor. Paketler halinde satıyorlar. Bütçene göre bir paket alıyorsun, belirli bir süresi var her paketin. O süre boyunca coin çözerek sana her gün € olarak para kazandırıyor.
İşin en güzel yanı da kazançlarınız her gece yarısı sistemdeki hesabınıza kazanç olarak yazılıyor ve istediğinizde kazançlarınızı PayPal hesabınıza aktarabiliyorsunuz.
benim şuanda 2 paketim var starder ve pilot paketlerini aldım günlük ortalama 8 euro ya yakın kazanıyorum, kısa bir zamanda yatırdığım para çıkacak ve kar a geçeceğim..
tedaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz arkadaşlar... Kayıt olabilemek için kesinlikle koda ihtiyacınız var ondan dolayı referansız link paylaşamayacağım için üzgünüm sisteme girdiğinizde beni daha net anlayaçaksınız.

referans linkim: http://cointellect.com/?code=165d88fa
kod: 165d88fa

Ekli dosyalar

• coin1.png
    coin1.png
    64 KB · Görüntüleme: 857
whtepins+ sisteminden 90 gün sonra ödeme alacağım için şuan kazançlarımı paylaşamıyacağım. ama cointtellect sitesindeki kazançlarımı fırsat buldukça paylaşacağım..
starder paketi ile son 3 günde ki kazançlarım buyurun:

Ekli dosyalar

• kazanç.png
    kazanç.png
    10.4 KB · Görüntüleme: 509
para kazanınca yazın. Zira kazananı daha görmedim, benim açımdan da bir tecrübe olur.

hatırlatma
bazı arkadaşlar üye olamadıklarını söylüyor, arkadaşlar üye olurken benim verdiğim referans kodunu kullanalım lütfen
link: http://cointellect.com/?code=165d88fa
kod :165d88fa olmalı onun haricindeki bi kod ile üye olanlara yardımcı olmuyorum bilginize..aşağıdaki resim gibi olmalı

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    55.5 KB · Görüntüleme: 489
ben güvenemiyorum arkadaşlar
Saadet zincirlerinden çok kişinin ağzı yandı bu memlekette.

Geri