Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

WhatsApp grubuna atılan atanacak “okul müdürleri” listesiyle ilgili inceleme başlatıldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında metafor tarafından paylaşıldı.

1. metafor

metafor Site Admin Yetkili Kişi

WhatsApp grubuna atılan atanacak “okul müdürleri” listesiyle ilgili inceleme başlatıldı

Denizli Acıpayam İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çiçekdemir'in, Temmuz ayında atanacak okul müdür ve müdür yardımcılarının listesini WhatsApp grubuna attığı iddiaları üzerine açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, listeyi kimin hazırlayıp, gruba kimin gönderdiğinin belli olmadığını ve olayla ilgili inceleme başlatıldığını bildirdi.

Çiçekdemir, 29 Mart tarihinde “okul müdürleri” grubunda, okul müdür ve müdür yardımcılarının atamalarının yer aldığı listeyi paylaştı. Sınav aşamasında olan atama sonuçları temmuz ayında belli olacakken Çiçekdemir, tarafından paylaşıldığı öne sürülen bazı okul müdür ve müdür yardımcılarının isimlerinin yer aldığı liste kentte eğitim camiasında “torpil listesi” olarak nitelendirildi.

Olayla üzerine bir açıklama yapan Oğuz, söz konusu liste ile ilgili inceleme başlatıldığını ifade ederek, “Olayın daire ile bir ilgisi yok. Listeyi kimin hazırladığı ve kimin gruba gönderdiği belli değil. İl Milli Eğitim Müdürü olarak ben dahi söz konusu sınavı yapan komisyon üyelerinin hangi isimlerden oluştuğunu bilmeyiz. Müfettişler olayı araştırıyor” dedi. İHA

BBNET Portal

2. jiyan054

jiyan054 Site Gezgini

Buradaki asıl suçlu WhatsApp tır. Numarayı gizleyip whatsapp grubuna mesaj yollamayı yapamadılar bir türlü. Adam hem gruba mesaj atıyor, hemde numarası gözüküyor. Ne garip bir durum, yoksa nerden bilecekler kimin hangi mesajları attıklarını.

Ulubatlı_Hasan bunu beğendi.
  3. amip33

amip33 Süper Üye Süper Üye

Burada tek suçlu telefondur. Başka kimse veya kurumun bir suçu yoktur.

4. exelsior

exelsior Aktif Üye

Araştırma nasıl sonuçlanacak acaba atan numara belli attığı belli...

Son düzenleme: 8 Nisan 2018
  5. mse

mse Süper Üye Süper Üye

nasıl biter:: biz yaptık oldu!
    veyahutta
    istikrarı bozmaya çalışan muhalefetten bir öğretmeni bile değil bbirizinin paylaşımı..
    boş ver hacım; 770bin yıllık maaşı ülkem için bıraktım geldim, benim dedem osmanlı da
    hazinedardı padişah güvenirdi diyen mehmet şimşeğin ağzından 'krizdeyiz " lafını duydum ya

Son düzenleme: 8 Nisan 2018
  6. klmno

klmno Süper Üye Süper Üye

Eski adalet bakaninin dedigi gibi adalet bakanligina namaz kilanlari mi alacaktim diyeceklerdir.

7. ÇetinÖğretmen

ÇetinÖğretmen Süper Üye Süper Üye

Whatsapp grubundakiler belli değil mi? İlgili kişiler eklenmemiş mi?
    Birisi mi sızmış oraya?
    Çok ilginç.. Sabah sabah çok güldüm...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal