Webcam ile optik okuyucu vardı bulamadım ?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
arkadaşlar bir ara paylaşılmıştı webcam ile optik formlar okunuyordu ulaşamadım da bilgisi olan link verebilir mi acaba?

test okur var biz kullanıyoruz güzel alırsan bazı püf noktalar var anlatırım
para eden kısmı programıdır. tavsiye ederim yapanlarda öğretmen zaten sınav okuma sbs sınav okuma bir bak istersen
http://www.testokur.com/

kamera ile resmi alıyor programda kendine ait formu var ölçüler belli olduğu için işaretlenen yerleri tespit etmek kolay oluyor öğrenci numarasına göre tanıma yapıyor
çalışma mantığı çok basit yapılabilinir. ama zamanınızı alır. şiparişle gelen düzenek sadece web cam kendin yapsan 30 tl halolur. para eden kısmı programı helal olsun uğraşmışlar sitesinde belki demosu iner

inceledim hocam çok hoş bir uygulama bence fiyatı nedir acaba? bende tez olarak düşünmüştüm ama baktımki yapmışlar? üzüldüm açıkçası :=(

bu cihaz deneme sınavlarını okumak içindir. 270 tl civarında
ama sadece optik okuyucu yapacam derseniz yapabilirsiniz öyle bişey yok galiba

wgolf' Alıntı:
bu cihaz deneme sınavlarını okumak içindir. 270 tl civarında
ama sadece optik okuyucu yapacam derseniz yapabilirsiniz öyle bişey yok galiba

bende Ordu da görev yapan bir bilgisayar öğretmeniyim, firmanın sahibiyim. her aşaması elimden geçmiş olan şu anda yüzlerce okulda kullanılan,1500-2000 liralık makinelerin yaptığı işin fazlasını yapan bir makine yaptım.siz zümrelerimin desteğini de görmek isterim.
ürünün fiyatı kdv dahil 270tl dir.
hertürlü sbs,yaprak test, yazılı, tüm sınavları okur. ayrıntılı rapor verir.
www.testokur.com

selam
bu cevap anahtarını girmek zahmetli oluyor cevaplar bize excel şeklinde geliyor biz tek tek yazmak zorunda kalıyoruz programa excelden alıp yapıştırma gibi bişey ekleseniz işimiz çok kolaylaşır bu sistemi öğrencileri kaydedirken yapmışsınız aynı sistemi cevap anahtarı
içinde yapabilirsiniz
mümkün gibi geldi
version yükseltinizde bunuda eklerseniz seviniriz

Geri