Web Uzmanı (Hazır Okul Sitesi Hazırlama Programı)

Kodla Büyü

rtyucel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
WEB UZMANI 2.0
Üreticinin açıklaması:
Eğitim kurumları için hazırlanan programda eğitim kurumu personeli hakkında tüm bilgiler tutulabiliyor. Ayrıca eğitim kurumu hakkındaki tarihçesinden, tanıtımına kadar tüm bilgiler de ayrıntılı olarak tutulup internet ortamına aktarılabiliyor.

Çalıştığı platform: Windows 98 ve üzeri windows işletim sistemlerinde sorunsuz çalışır.

Kullanıcı sayısı: Program her okul için ayrıca çalışacağından tek kullanıcı hakkına uygun olarak hazırlanmıştır.

Web Uzmanı sayesinde, okullarımız kendi web sayfalarını kolaylıkla hazırlayabilecek ve okul ile ilgili guncel gelişmeleri anında internete aktarabilecekler.

Okulunuzu, okul idare heyetini, çalışan personelinizi (öğretmenleri branşlarına göre de ayırarak) resimleri ile birlikte web sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Okulunuzda yapmış olduğunuz faaliyetleri de resimleri ile birlikte haber sayfasında yayınlayabilir, dosya şeklinde de ziyaretçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Sizler için geliştireceğimiz web şablonlarından istediğinizi seçip web sayfanız olarak internette yayınlayabilirsiz.

Ayrıca program üzerinden kolaylıkla mail oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı' nın elektronik posta hizmetlerini kullanmaya başlaması sizin için bir sorun olmayacaktır.

programı indirmek için http://www.kurpi.com/tr/yukle.asp?id=12568

walla ben kullanmadım. giriş ekranında kullanıcı adı ve şifre isteyen bölümü tamam diyerek geçebiliyorsunuz da ilerisinde hiç çalışmadım. sadece bi göz gezdirdim. daha sonra aynı mantıkla çalışan kendi okul sitesi hazırlama aracımı kodlamaya başladım bende. çoğu bölümünü bitirdim ama kodlarımın toparlanması gerekiyor. ASP destekli hazırladım ama MEB bedava alan verince beni ters köşeye yatırdı. ama yılmak yok yola devam :p
şu düğün işlerimi bi halledeyim eylül-ekim gibi sürerim herhalde piyasaya diye düşünüyorum. o zaman lisans problemini hallederiz :mrgreen:

tevfik hocam düğünden sonra biraz zor toparlarsın gibi programı.çünkü düğünden sonra yeteri kadar uğraşın olacaktır heralde. :lol: :lol: :lol:
Ayrıca paylaşım için tşkler :+1:

Geri