web sitesi güncellemiyor mu?

Kodla Büyü

acer50

Süper Üye
Süper Üye
etkinlikler bölümüne yeni başlık açtım, alt başlıkları oluşturdum, doysa ekledim, linkleri verdim, herşey normal, panelde görünüyor ama dün sabah yaptığım işlemler sayfada bir türlü görünmüyor 24 saatten fazla zaman geçti. Başka bir okulun sitesinde de denedim panelde herşey normal, sayfa aynı. Yaptığımız değişikliklerin görünmesi için bakanlığa yazı filan mı yazmamız lazım? o_O

Yayınla butonuna birkaç kez basın. Daha sonra anasayfanızda Ctrl+F5 ile birkaç kez yenileme yapın. Sorun çözülmüş olur muhtemelen.

bende de bir kere olmuştu tarayıcı çerezlerini temizlemiştim,kaydettiği son hali açıyordu hep düzeldi temizleyince.

Arkadaşlar yazdır ve filtre butonlarını aktifleştirmem lazım. Makro bilenler yardımcı olabilir mi? Yazdır ile tutanak sayfasının ilk sayfasını yazdıracak. Ancak sıralama kayıt sayısına göre nümerik oacak.

Ekli dosyalar

• küpe.rar
    22.8 KB · Görüntüleme: 13
Yayınla butonuna birkaç kez basın. Daha sonra anasayfanızda Ctrl+F5 ile birkaç kez yenileme yapın. Sorun çözülmüş olur muhtemelen.
bende de bir kere olmuştu tarayıcı çerezlerini temizlemiştim,kaydettiği son hali açıyordu hep düzeldi temizleyince.

hocam ilk defa yapmıyorum bunu, yazdıklarınızı denedim, zaten bilgisayarda deepfreeze var, 2 gün oldu hala güncellenemedi sayfa, çok enteresan

çerezleri temizle ya da başka bir tarayıcıdan aç. anında yayınlandığını görürsün hocam

hocam ilk defa yapmıyorum bunu, yazdıklarınızı denedim, zaten bilgisayarda deepfreeze var, 2 gün oldu hala güncellenemedi sayfa, çok enteresan

anlıyorum hocam sizi de bu sorun tarayıcı kaynaklı bildiğim kadarı ile. farklı bir bilgisayarda ya da farklı bir tarayıcıda denediniz mi?

anlıyorum hocam sizi de bu sorun tarayıcı kaynaklı bildiğim kadarı ile. farklı bir bilgisayarda ya da farklı bir tarayıcıda denediniz mi?
hocam, telefonda, explorer da, mozilla da, deepfreeze li bilgisayarda, çerezleri silerek, hatta tlfondan puffin de bile denedim olmuyor, acaba normal bir haber ekleyip yayınla yapınca mı olacak diye aklıma geldi şimdi

işin kötüsü bugün bi proje için kontrole gelecekler, sitede görünmesi gerekiyormuş, neyse ben biraz daha uğraşırım, olmadı panelden eklediğim bölümü gösteririm, sağolun cvpla r için

hocam okulun mebbis şifresi ile giriş yap yetkilendirmede kendini sil . sonra tekrar kaydet düzeliyor.

hocam, telefonda, explorer da, mozilla da, deepfreeze li bilgisayarda, çerezleri silerek, hatta tlfondan puffin de bile denedim olmuyor, acaba normal bir haber ekleyip yayınla yapınca mı olacak diye aklıma geldi şimdi

hocam acaba haberi eklediğinizde durumu yayınla olarak seçmeyi unutmuş olabilir misiniz?
ben daha şimdi ekledim gözüktü hemen genel bir sorun yok sanırım.

hocam acaba haberi eklediğinizde durumu yayınla olarak seçmeyi unutmuş olabilir misiniz?
ben daha şimdi ekledim gözüktü hemen genel bir sorun yok sanırım.

haber eklemedim zaten hocam, yukarıdaki menülerde olan etkinlik menüsünde değişiklik yaptım, etkinlikte yapılan değişiklikte yayınla olmuyor zaten. Okulun mebbisi yle silip tekrar yetkilendirecem bakalım

Menü içeriklerinde değişiklik yapınca, bağlantı vs ekleyince hemen güncellemiyor siteyi hocam, benim de başıma bir iki kere geldi. Nedense menülerin güncellemesini anında yansıtmıyor sistem.

Ben de menülerin güncellenmemesi sıkıntısı ile karşı karşıyayım. Yayınla butonuna bastım. Çerez temizledim, farklı tarayıcı ve bilgisayarlarda denedim.
Maalesef güncellenmiyor. Sorun neden olabilir? Ya da ne kadar beklemek gerekiyor?

Yaklaşık 2 hafta önce menülerde bazı güncellemeler yaptım. Yayınla deyince anında siteye yansıtmıştı.
2 gün önce ise bir haberi eklemek 10 dakikamı almıştı, fotoğrafları çok yavaş yüklüyordu. Şu birkaç gündür okul web siteleri çok yavaş, ondan olabilir hocam.
Menülerde ise durum değişik, her şey normal iken menü değişikliklerini anında yansıtmadığı oluyor, sebebini henüz ben de çözemedim.

Ben de menülerin güncellenmemesi sıkıntısı ile karşı karşıyayım. Yayınla butonuna bastım. Çerez temizledim, farklı tarayıcı ve bilgisayarlarda denedim.
Maalesef güncellenmiyor. Sorun neden olabilir? Ya da ne kadar beklemek gerekiyor?

Geri