WEB SAYFASINA VİDEO EKLEME

Kodla Büyü

hakanotuken

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
sayın hocalarım bir web sayfasıan nasıl video eklenir yani youtube veya google videoları nasıl eklenişr yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba hocam ben kendi videomu kendi sitemde nasıl yayınlayabilirim acaba? Ama yayınlarken hani youtube deki gibi yuklendiği kadarıyla hemen oynamaya başlamalı..hepsi yuklenene dek beklememeli..
şimdidek teşekkürler..

Hocam onu denedim ancak kendi pcmde çalısan videolar hosta atınca gostermıyor ustelık boyutuda oldukca kucuk 400 KB kadar. ama gosteremedım videoyu.

saycan' Alıntı:
Hocam onu denedim ancak kendi pcmde çalısan videolar hosta atınca gostermıyor ustelık boyutuda oldukca kucuk 400 KB kadar. ama gosteremedım videoyu.

Bence boyut ne kadar ufak olursa olsun önce youtube veya başka bir siteye yükle...Daha sonra orada "Sitene ekle" seçeneği var zaten...Oradaki kodu kopyala ve sitende nereye eklemek istiyorsan kodu oraya yapıştır...

saycan' Alıntı:

hocam ftp adresinize upload edin.

daha sonra url yi ayarlayın.

hocam bende frontpagede çalışıyorum sizin dediğiniz gibi youtubedeki videomu ekledim ama ne yaparsam yapayım eklediğim yerde (?) işareti çıkıyor yardım lütfen

dreamweawerla çalışıyorsanız youtube kaydedilen video görüntüsünün embed kodlarını kopyalayıp ;;; editörünüzde ilgili satıra yapıştırmanız yeterli.
dreamweawer kaynağı youtube dan alıp web sitenizde başarılı bir şekilde yayınlamanıza olanak verecektir.
iyi çalışmalar

Geri