Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Web Kontrol Panel Görünmüyor

Konu, 'Web Tasarımı Programları' kısmında ayyildiz08 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ayyildiz08

ayyildiz08 Aktif Üye

Merhaba arkadaşlar okulumuzun web sitesine, ftp kullanıcı adını ve şifresini girerek ulaşabiliyorum. Ancak Ekleme ve düzenleme yapamıyorum. Kontrol paneli gelmiyor nasıl düzenleme yapabilirim?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2. processor

processor Aktif Üye

nasıl yani hocam ftp ye ulaşıp meb.k12.tr den kontrol paneline mi ulaşamıyorsunuz?

3. ayyildiz08

ayyildiz08 Aktif Üye

ftp:// okulkodu.meb.k12.tr adresini girince benden kullanıcı adını ve şifresini istiyor. Bunları girdikten sonra sade eklenen sayfaların linkleri alt alta listeleniyor ama değişiklik yapabileceğim bir bölüm yok. Linklere tıklayınca ilgili sayfa açılıyor...

4. fanfatih

fanfatih Seçkin Üye Seçkin Üye

hocam zaten sen o dosyaları kendi bilgisayarına alıp düzenledikten sonra tekrar oraya atacaksın..

5. processor

processor Aktif Üye

fanfatih hocamın dediği gibi diyelim anasayfanı değiştirdin, kopyala ve ftp pencerene yapıştır. bu kadar. kontrol paneline de meb.k12.tr adresinden okul kodu ve ilsis şifrenizi(ftp şifresi değil) girerek ulaşabilirsin...

6. ayyildiz08

ayyildiz08 Aktif Üye

Peki ben o dosyaları nasıl kendi bilgisayarıma alacağım. Mesela anasayfayı dreamweaverda açmak istiyorum önce ftp listesinden index.htm ye tıklayıp sayfa açıldıktan sonra kaynağı görüntüle dedikten sonra kodları dreamweavera yapıştırsam olur mu. Bunun başka bir yolu var mı...Web sitesiyle yeni ilgileniyorum hiç bir bilgim yok o yüzden yardımlarınızı beklyorum şimdiden çok teşekkür ederim

7. fatu38

fatu38 Aktif Üye

hocam yanlış anlamadıysam şu uyarıdakini yapın sorununuz hallolur.
    "Bu FTP sitesini Windows Gezgini'nde görüntülemek için, Sayfa'yı tıklatın ve ardından FTP Sitesini Windows Gezgini'nde Aç'ı tıklatın."

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal