wamp server "your port 80 is not actually used" uyarısı

Kodla Büyü

twetyynet

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Daha önce açılan wamp server açılmıyor. Yani wamp server simge ışıkları sırası ile kırmızı turuncu yeşil olması gerekirken turuncuda takılı kalıyor.
iss kurulu değil. İşletim Sistemi xp servis pack
apache-servis-80 portunu dene deyince açılan pencere de "your port 80 is not actually used" uyarısı alıyorum. Daha önce bu durumu yaşayan arkadaşlar Sorunumu nasıl çözebilirim

twetyynet' Alıntı:
Daha önce açılan wamp server açılmıyor. Yani wamp server simge ışıkları sırası ile kırmızı turuncu yeşil olması gerekirken turuncuda takılı kalıyor.
apache-servis-80 portunu dene deyince açılan pencere de "your port 80 is not actually used" uyarısı alıyorum. Daha önce bu durumu yaşayan arkadaşlar Sorunumu nasıl çözebilirim
..
aldığınız uyarı penceresinde zaten NOT USED yani "KULLANILMIYOR" diyor. port kısmında sorun yok. wamp simgesine SOL tuş ile tıklayıp açılan menüden
1. Çevrimiçi (Online) haline getirin
2. Servisleri yeniden başlatın

BaRBaRYaN' Alıntı:
twetyynet' Alıntı:
..
aldığınız uyarı penceresinde zaten NOT USED yani "KULLANILMIYOR" diyor. port kısmında sorun yok. wamp simgesine SOL tuş ile tıklayıp açılan menüden
1. Çevrimiçi (Online) haline getirin
2. Servisleri yeniden başlatın

dediğinizi yaptım ama sorun hala devam ediyor

güvenlik duvarı varsa ve açıksa kapatın. yada apacheyi ekleyin . aynı şekilde antivirus ünüznde güvenlik duvarını gözden geçirin

alpaygunes' Alıntı:
güvenlik duvarı varsa ve açıksa kapatın. yada apacheyi ekleyin . aynı şekilde antivirus ünüznde güvenlik duvarını gözden geçirin
güvenlik duvarı kapalı, antivirüs kapalı, apache eklemek ne demek hiç bir fikrim yok. :(

yalnız şimdi aklıma geldi ben wamp kurulurken C: yerine D: yolunu göstermiştim C: deepfreez korumasında olduğu için.Yani wamp server D: ye kurulu. Bundan olabilirmi.

Geri