VPN (Virtual Private Network ) Yasaklı Sitelere Giriş 2014

Kodla Büyü

ExceLibuR

Üye
Yasaklı sitelere giriş için kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Yasaklanmış sitelere giriş yöntemlerinden biride VPN ( Virtual Private network ) Sanal özel ağlardır. VPN ile Yasaklı sitelere giriş yapmak diğer yöntemlere göre daha güvenli olduğu söylenebilir. VPN de mantık şudur öncelikle kendi bilgisayarımızdan yurtdışında bulunan bir bir bilgisayara bağlanırız ve o bilgisayar üzerinden internete gireriz. Böylece yurt dışında internet yasakları Türkiye’deki gibi olmadığı içinde yasakları aşmış oluruz.

Vpn hizmetini kullanabilmek için öncelikle bu hizmeti sunan bir şirketten aylık ücret karşılığında satın almanız gerekiyor. satın aldıktan sonra size verilecek olan giriş bilgileri ile yasaklı tüm sitelere giriş yapabileceAylık para verdikten sonra bi anlamı kalmadı diye düşünüyorum.Ben yinede burda paylaşmak istedim.Bilginiz olsun diye.Umarım farklı çözümler üretilir.

meb de vpn işe yaramıyor çünkü vpn port sistemini kullanır. meb ise port ları yasaklamış olduğundan ücretli ya da ücretsiz vpn ler banamısın demiyor.

ExceLibuR' Alıntı:
Yasaklı sitelere giriş için kullanılan birçok yöntem bulunmaktadır. Yasaklanmış sitelere giriş yöntemlerinden biride VPN ( Virtual Private network ) Sanal özel ağlardır. VPN ile Yasaklı sitelere giriş yapmak diğer yöntemlere göre daha güvenli olduğu söylenebilir. VPN de mantık şudur öncelikle kendi bilgisayarımızdan yurtdışında bulunan bir bir bilgisayara bağlanırız ve o bilgisayar üzerinden internete gireriz. Böylece yurt dışında internet yasakları Türkiye’deki gibi olmadığı içinde yasakları aşmış oluruz.

Vpn hizmetini kullanabilmek için öncelikle bu hizmeti sunan bir şirketten aylık ücret karşılığında satın almanız gerekiyor. satın aldıktan sonra size verilecek olan giriş bilgileri ile yasaklı tüm sitelere giriş yapabileceAylık para verdikten sonra bi anlamı kalmadı diye düşünüyorum.Ben yinede burda paylaşmak istedim.Bilginiz olsun diye.Umarım farklı çözümler üretilir.

kimsin sen?
who are you?
кто ты?
wer sind Sie?
من أنت؟
kush je ti?

akyildiz41' Alıntı:
meb de vpn işe yaramıyor çünkü vpn port sistemini kullanır. meb ise port ları yasaklamış olduğundan ücretli ya da ücretsiz vpn ler banamısın demiyor.

denemiş bir programdır.şirketsel bir ortamdan bahsediyoruz.ben su zamanda uzun ugraslar sonucu ultrasurf ude calıstırıyorum.ama 3 5 saat sonra yine geliyo engel.ugrasmak cok can sıkıcı . o yuzden kafa yormuyorum.

Re: Ynt: VPN (Virtual Private Network ) Yasaklı Sitelere Giriş 2

Spotflux tarzı bir program dan bahsediyor galiba arkadaş
Meb hattında yemiyor ama. Youtube yasakliyken bunun muadili bir program kullanıyordum

VPN Meb hattında çalışıyor mu ?
bir ara çalışmıyordu diye hatırlıyorum.

bir linkteki VPN paketlerinde 1 tanesini alsak , aynı anda kaç kişi kullanabilir. kişiye özel mi bu acaba ?

ExceLibuR' Alıntı:
k45abalı' Alıntı:
ExceLibuR' Alıntı:
ne kokusuymus bu ?
koku senden gelmiyor mu? {4 mesajı olan bbnet üyesi}
daha açık konuşursan daha ayınlık olucam kardeş :(
diyorum ki bunlar reklam kokan hareketler
internetin sıkıntı olduğu bugünlerde üye olman tesadüf olabilir mi ya da bu nick in fake mi kafama takılan sorular bunlar

VPN çalışmıyorsa eğer aklıma şu geldi.
evde emektar Pc var. Teamviewer ile bağlanıp oradan takılayım bari :D

k45abalı' Alıntı:
ExceLibuR' Alıntı:
k45abalı' Alıntı:
ExceLibuR' Alıntı:
ne kokusuymus bu ?
koku senden gelmiyor mu? {4 mesajı olan bbnet üyesi}
daha açık konuşursan daha ayınlık olucam kardeş :(
diyorum ki bunlar reklam kokan hareketler
internetin sıkıntı olduğu bugünlerde üye olman tesadüf olabilir mi ya da bu nick in fake mi kafama takılan sorular bunlar

ben bilgi amaçlı paylastım konuyu .zaten ek olarakta belirttim umarım baska care bulunur diye. ne reklamından bahsediyosun.kendi agzınla soyluyosun bak.programın calısmadıgı bir gunde rastgele ogrendigim bir site.caresi nedir diye bakarken.kır su onyargı zincirlerini ;)

Geri