vistada blutooh u bulamadım.

Kodla Büyü
bluesoleil diye aratın hocam orda elinizdeki bluetoth un vista 32 ve 64 üne göre indirin kullanırsınız.yanlız dikkat edin yanlıs driver yüklerseniz vistaniz gümler :) adres http://www.bluesoleil.com/download/ burdan elinizdeki vista 32 mi 64 mü bakın ona göre vista uyumlu olanı indirin

burdan ındırıdıgınız buyuk ıhtımalle calısmayacaktır burdan ındırdıgınız surumde 5 mb uzerı hıc bır dosysyı akatarmayı basaramazsınız yanlız bluesoleıl programını ilaclı versıyonlarından bulabılırsenız sorun cozulur yanımda yok olsa sorun degıldı gonderdım sayın hocam elımden gelen bu kadar

hocam yazınızı bir daha okudum eger bluetooth makinenizde ise size verilen driver cd nizde bunun surucusu hazır gelmis olabilir arastırın denetim masasında yada programlar bolumunde bluetooth la ilgili bir simge gorunur

bluetooth açmak bilgisayar bulmak için denetim masasına girin göndermek için sağtık bluetooth seçin ama öncesinde bluetooth cihazını eşleştirin

hocam sizin kasanın icinde bluetooth var mı? eger varsa driverini yüklerseniz tamam o da yukarıdaki bluesoleil.ama kasanızda yoksa harici bluetooth alacaksınız

Geri