Vista Geri Yükleme DVD leri Exper Bil. için

Kodla Büyü

idemir

Aktif Üye
Arkadaşlaar Ulaştırma Bakanlığı BT sınıfı kurtarma DVD leri geri yüklmede sorunlar çıkarıyordu bu sorunu gideren oldumu? Yaptıysanız nasıl yaptığınızı paylaşırmısınız...

hocam bize 3 öğrenci dvd si 1 öğretmen bırakmışlardı. 3 öğrenci dvd sinden sadece 1 inde sorun vardı onu kullanmadık diğer 2 si gayet iyi çaılışıyordu...

Hocam bizede 3 dvd bıraktılar ama seri 1-2-3 örneğin 1. si yüklnedikden sonra 2. dvd yi koyacaksın biz de sorun çıktı 1 dvd yüklerken ghoster.txt hatası verdi hem öğretmen hem öğrenci dvdleri için.bende okuyamıyor mu düşündüm ama dvd yi kopyaladı.İlçe de sordum herkes de aynı hata varmış. 1 sene geçti sorun halolmuştur dediler ama.Sizin nasıl Exper Bilgisayarlar vistamı yüklü ulaştırma bakanlığı nın projesi

Acronis True İmage 11

Hocam kurtarma Cdleri norton ghost programında oluşturulduğu için devamlı problem ve sorunlar veriyor. Aynı sıkıntıları daha önce bende yaşadım. Size tavsiyem Acronis True İmage programını kullanmanız. Acronis True İmage 11 versiyonu vista da sorunsuz çalışıyor. Eski sürümlerin vista desteği yok veya problem yaratıyor. Eğer Elinizde Vista Dvd si varsa bir Pc ye sistemi en baştan kurup,gerekli bütün programları da kurup, kendi geri yükleme Dvd nizi kendiniz oluşturmanız en mantıklısı. Acroniste oluşturmuş olduğunuz BOOT cd si ile bilgisayarı açabilir ve ister ağ üzerinden ister usb depolama birimlerinden, isterseniz aynı bilgisayar üzerindeki farklı bir birimden geri yükleme işlemlerini yapablirsiniz.
İhtiyacınız olan tek şey bir tane Acronis true image 11 ile oluşturulmuş BOOT cd si. Eğer isterseniz ben size boot cd sini image halinde gönderebilirim. Kolay gelsin...

ACronis True Image ver11 Boot CD

Hocam programın tam sürümüne veya programın kendisine ihityacınız yok. Eğer Acronis true image 11 programı kullanılarak oluşturulmuş bir BOOT CD niz varsa sistem backup işleminide recovery işlemini de yapabilirsiniz. Programın kullanımı oldukça basit. Boot cd yi taık pc yi yendiden başlattıktan sonra next ve backup veya recovery işlemlerini yapacağınız yerleri seçmeniz yeterli. Ayrıca internetten acronis in kullanımına yönelik pek çok anlatım bulabilirsiniz.

Aşağıdaki Linkte BOOT CD nin NERO da oluşturulmuş image dosyasını indirip NERO da yazdırırsanız backup ve recovery işlemlerinizi bu cd ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Kolay gelsin...

http://rapidshare.com/files/129974824/a ... 1.zip.html

hakan hocam sağolun :alkis: ..
bende de aynı sorun var.. inş. sayenizde halledeceğim..

hakan hocam bu acronis sürümü deneme sürümü mü ona göre indirelim.

Geri