Vista Etkinleştirme Sorunu

Kodla Büyü

boss2

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar Vista yüklü laboratuvarları kullanan arkadaşların sorunu. Benimde sorunum. Arkadaşlar tüm bilgisayarları yeniden yükledim programları kurdum yedeğini aldım bu işler çok zamanımı aldı. Bir ay sonra Etkinleştirme sorunu çıktı aldığım yedeği tekrar yükledim ama kabul etmedi. Etkinleştirme penceresi tekrar açıldı. Gerçekten hayret ettim. şimdi aynı şeyleri tekrar yapacağımı düşününce sinirden tüylerim diken diken oluyor. Buna bir çözüm bulmamız gerekecek.

BEN VİSTA YÜKLÜ LABORATUVARI OLAN ARKADAŞLARIN BU SORUNA NE YAPTIKLARINI MERAK EDYORUM. BİZİMLE PAYLAŞIRLARSA SEVİNİRİM.

aynı durum bizde de var
4440140 ı aradık microsofta yönlendirdiler microsoft bizim yapacağımız bir şey yok dedi tekrar 444 0140 ı aradık servisi yönlendirdiler servis makinalara format atıp vista home basic i kurdular. zaten üzerinde gelen lisansta bu 444 0140 ı arayın sorununuz ile ilgilensinler. bu aralar bu sıkıntı yoğun olduğu için sizi sallayabilirler haberiniz olsun

arkadaşım onu etkinleştirmen gerek 0800 lü bir no var oradan etkinleştirme şifresi alacaksın sonra etkinleştirme penceresinden telefon seçeneğini seçeceksin oraya verilen şifreleri yazacaksın....o şekilde etkinleştirme yapabilirsin....

BEN DE BAYA TEL BAŞINDA UĞRAŞMIŞTIM ŞİMDİ FORMAT ATICAM YİNE AYNI PROBLEMLER OLACAK DİYE CANIM SIKILIYOR

Geri