virtual wifi router - Yardım eder misiniz?

Kodla Büyü

webmaster19

Aktif Üye
laptoptan internet paylaşımı yaptım. Fakat internete giremedim.
http://imageshack.com/a/img809/451/gipj.jpg[img]

internette anatılan bütün ayarlar yaptım. telefon sanal ağa bağlanıyor, fakat internete girmiyor. yardımcı olabilecek varmı?

Re: laptoptan internet paylaşımı yaptım. Fakat internete giremed

Virtual wifi router ile şifreli yayın yapabilir istediğin kadar kişinin ağa bağlanmasını ayarlayabilirsin.Yer ağı paylaştırman yeterli olur hocam

Arkadaşlar bu konuda fikir sahibi olan yok mu?

Hocam yanlış anlamıyorsam kablolu yerel ağı laptop vasıtasıyla kablosuz yapıp tablet tv cep vb. den internete girmek istiyorsun ben bunu hiç ağ ayarlarını karıştırmadan aşağıdaki program sayesinde start - stop tıklamasıyla yapıyorum. Wifi hotspot bende çalışmamıştı denediğimde.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    32.2 KB · Görüntüleme: 1,138
  • 2.JPG
    2.JPG
    28.4 KB · Görüntüleme: 1,136

ogretmenokan' Alıntı:
Hocam yanlış anlamıyorsam kablolu yerel ağı laptop vasıtasıyla kablosuz yapıp tablet tv cep vb. den internete girmek istiyorsun ben bunu hiç ağ ayarlarını karıştırmadan aşağıdaki program sayesinde start - stop tıklamasıyla yapıyorum. Wifi hotspot bende çalışmamıştı denediğimde.

evet sayın hocam istediğim şey tam olarak bu kablolu bağlantıyı wireless ile evdeki diğer cihazlara dağıtmak. ilginize tşk.
eve gidince bi deneyim bakalım.

resimleri göremiyorum ama yerel ağ bağlantısının üzerine sağ tıklayıp internet paylaşım ayarlarını yapmalısınız paylaş dedikten sonra ilgili ağı seçip ayalara girip ordan http vs hepsini işaretleyin
birde maryfi programını dene işe yarıyor

Connectify Hotspot adlı programı kullanarak laptopdaki interneti telefonumda da kullanabiliyorum.

Geri