video splitter hakkında yardım

Kodla Büyü

ermansr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhaba arkadaşlar,
BT sınıfına çoklayıcı alındı. Kutunun içerisinde sadece güç kablosu ve splitter var. Üç tane giriş var arkasında İkisi normal mavi renkli ekran kartı biri vga portu yine ama pinli uçtan. Out kısmında bulunun bu mavi renkli portlardan birine projeksiyonu diğerine monitörü taktım. görüntü gelmedi. Bir kablo eksik değilmi arkadaşlar yanlış bilmiyorsam? Okula eksik olan o kabloyuda aldıracağım da, bir yanlıylık yapmış olmamak için size danışayım dedim. Bilsayardan splittera bir kablo gerek buna DVI mı deniliyor? Şimdiden teşekkürler.

Vga dağıtıcı Y şeklindedir vede tekbaşına kalan kısımı VGA outa takıp diğer ikisini birini monitor diğeri projeksiyon için kullanacaksın. VGA outa takılacak kısım yoksa yanlış aparat alınmış yada parça eksikliği var demektir. Bendede basit ve eski bir çoklayıcı var gayet iyi çalışıyor.

Ben de okula bunlardan 5-6 tane almayı düşünüyorum. Adı tam olarak nedir? Benim bildiğim Video Splitter bir video kesme ve düzenleme yazılımı. Fiyatları ve hangi ismini kullanmamız gerektiğini söyler misiniz?

Geri