video kamera önerileriniz?

Kodla Büyü

ttalan46

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar, video kamera alacağım ama daha önce fazla kullanmadığımdan hangi özelliklerine dikkat etmem konusunda bana yardımcı olursanız sevinirim. Veya bana önerebileceğiniz bir kamera varsa yardımcı olursanız minnettar kalırım. fiyat aralığı 700-1000 lira arası olabilir. teşekkürler...

arkadaşlar o kadar yorum yapmışsınızki hangisini alacağıma karar veremedim.
BU ARADA SATLIK ARABA VAR. ALMAZMISINIZ? BİLGİSAYARBİLİSİM ARABABİLİSİM OLSA DAHA İYİ OLURDU.

hocam video kamerasınını merceğinin markası, mercek açısı, optik zoom, kayıt formatı, kayıt yeri, servis ve garantisi bunlara dikkat et ama hocam teknolojği son hız gidiyor milyon tane çeşit var hepsinin bir özelliği öne cıkıyor.. ama elektronik eşya alırkan satıcı ve servis çok çok önemli ona dikkat et.. ben hep dikkat ederim sonsenelerde bozulup ve yenisi gönderilen eşyalarım

harici harddisk
adsl modem
cep telefonu 2 tane
televizyon

yani ucuz diye bi yerlerden alma.. bende alacağım ama o kadar parayı gömmek gibi geliyor.. o paraya sinema sistemi alsammı diye düşünüyorum.. bir yandanda boşver bunları diyorum kendi kendime.. sanırım 3-4 sene diyet yapıp bir ev almalıyım öncelikle..

Geri