video denetleyicisi(vga uyumlu)

Kodla Büyü

petek

Üye
arkadaşlar, bilgisayarıma format attım. aygıt yöneticisinde vga uyumlu video denetleyicisinde problem gözüküyo. bir de ekran çok yavaşladı. pencerelerin açılması falan degil de, farenin üçüncü tuş olan sürükleme aygıtı var ya, onu kullanırken sayfa aşağı yukarı çok yavaş inip çıkıyo. bunun için ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim .

hocam aygıt yöneticisinden hata görünen aygıtları seç, motherboard driverını tak sürücülerini otomatik bulup yüklemeyi seç, anakart sürücünden bulur onları :wink: hallolacaktır sanıyorum :wink:

dentim masasından ayarlıya bilirsiniz yada virüs bulaşmış ola bilir bend3e de öyle oldu hart diski degiştirdim arzalanmıştı sizinde hart diskte sorun ola bilir :) :)

burakbayram' Alıntı:
dentim masasından ayarlıya bilirsiniz yada virüs bulaşmış ola bilir bend3e de öyle oldu hart diski degiştirdim arzalanmıştı sizinde hart diskte sorun ola bilir :) :)

O kadar ciddi bişey olduğunu sanmıyorum ben :wink:

arkadaşlar hallettim. aygıt yöneticisine girdim. sorunlu olan sürücüyü güncelleştire girip, ekran kartı sürücü cdsini taktım. gerçi ekran kartı sürücüsünü yüklemiştim ama tekrar yüklemiş oldum. sorun çözüldü...

ne yapmak gerekiyor aynı sorun bende de var??bunun pratik bir çözümü vardı hatıurladığım kadarıyla ama unuttum ???

Geri