video boyutu küçültme, yardımm..

Kodla Büyü

deryadeniz

Üye
Elimde 164 mb lık bir video var bunu en fazla 15 mb yapabileceğim bir program varmı arkadaşlar? Bir de en az yer kaplayan uzantı ne?

Dosyanız hangi formatta ?.
Tmp Genc iş yapar bu durumlarda; ama önemli olan dosyanızın uzunluğu (dk) vede uzantısı

dosyanızın boyutunu küçültmek TOTAL VİDEO CONVERTOR programınız kullanabilirsiniz ayrıca en düşük video formatı FLV

arkadaşlar daha küçük bir video formatı yok mu en düşük cidden flv mi, 23 nisan görüntülerini atacam siteye flvye çevirdiğimde 90 mb civarı oluyor :?
geçen sene 4-5 mb a düşürmüştüm ama şimdi nasıl yaptığımı hatırlamıyorum, görüntü çokda önemli değil yani bozulabilir, yardım ederseniz sevirim

total video converter... deneyin hocam, format o kadar çok ki hangisi en küçük ben de unuttum

bende o programı kullanıyorum ama hocam hiç bir format istediğim kadar küçültemedi malesef...

.

Allok Video to FLV Converter

1.37 GB'lık video görüntüsünü 22.5 mb boyutuna küçülttü.

.

görüntü ve ses kalitesinde bozulma olacaktır.. çözünürlük ve ses deinliği stero mono görüntü renk derinliği frame sayısı fps ooo.. daha sayamadığım yığınla ayarlaıyla oynayarak dediğin dosyanın kapasitesini 1mb altına düşürebilirsin.. çok basittir.. programları cnet downloaddan alıyorum her türlü pragra free ve güzel progamları buluyorsunuz yada softpedia dada bulabilirsiniz..

total video converter
any video converter

gibi yığınla program var.. yani programın adı verilse yeter diye düşünüyorum.. bilgisayarcıyız hemen arar bulruz değilmi..

cozunurlugunu dusurdgunuz taktırde ıstdıgınız vıdeo boyutuna ınebılırsınız hem goruntuden odeun vermem hemde kucuk olsun dıyorsanız yapacak bırsey yok bıraz cozunurluk ıle oynayın cok kotu olmayacak ızenebılecek kadar olsun yeter

5 gb lık 23 nisan dvd sini formatfactory programıyla avi olarak 6 parça ve yaklaşık 2.5 gb ye indirdim. Daha sonr alllok video joinerla bu parçaları birleştirmek istedim. Bir adet 1.21 gb bir adet de 500 mb civarı iki parçada birleştirdi program. Fakat bu dosyaları media player la açmak istediğimde modül bulunamadı deyip açmadı. Vlc ile açmak istediğimde "this avi file is broken. Seeking will not work correctly. do you want to try to repair it." mesajı verip yaptığı işlemden sonra dosyayı açıyor. Yanlız bu işlemi her defasında yapıyor açmak için. Bu avileri sağlıklı bir şekilde birleştirebileceğim bir yöntem veya program önerisi olna varmı?

Geri