Video Birleştirme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar videoları ücretsiz hangi programda birleştiriyorsunuz? Canvada öğretmen hesabıyla ücretsiz kullanıyorum ancak boyutlandırma yapmak için sihirli özel değişim özelliği kullanılamıyor ve ücret istiyor. 510-860 boyutunda elimde videolar var onları birleştirmek istiyorum, çok büyük bir tuvalin içinde düdük gibi kalmalarını istemiyorum telefonda inshot vs. yapıyor da bilgisayarda movie maker var onda da tuval boyutlandırılamıyor arkasına ses de eklemek istiyorum yardım pls.

Arkadaşlar videoları ücretsiz hangi programda birleştiriyorsunuz? Canvada öğretmen hesabıyla ücretsiz kullanıyorum ancak boyutlandırma yapmak için sihirli özel değişim özelliği kullanılamıyor ve ücret istiyor. 510-860 boyutunda elimde videolar var onları birleştirmek istiyorum, çok büyük bir tuvalin içinde düdük gibi kalmalarını istemiyorum telefonda inshot vs. yapıyor da bilgisayarda movie maker var onda da tuval boyutlandırılamıyor arkasına ses de eklemek istiyorum yardım pls.
Hocam işin açıkcası yeniden boyutlandırma için kullanabileceğiniz ücretsiz pek bir alternatifiniz yok. Eğer biraz araçlarını incelerseniz bu uygulama işinizi görecektir. Bu program boyutlandırmaya izin veriyor ve ayrıca büyük oranda Türkçe.

davinci resolve kullanın hocam hem ücretsiz hem de istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz

Hocameditleme bittiğinde şu kenardaki siyahlıklar olmasın tam ekran olsun istiyorum bunu nasıl yapacağım

Ekli dosyalar

• deneme111.png
    deneme111.png
    187.5 KB · Görüntüleme: 60
Hocameditleme bittiğinde şu kenardaki siyahlıklar olmasın tam ekran olsun istiyorum bunu nasıl yapacağım
Aynı videoyu üst üste atın. Altta kalana blur efekti atın ve büyütün. Siyahliklar yerine videonuzun bulaniklastirilmis halini göreceksiniz. Sık kullanilan bir yöntemdir.

Ya da aynı yöntemle arkaplana videonuzun konseptine uygun fotoğraf veya video atabilirsiniz.

Capcut hem telefonda hem de bilgisayarda ücretsiz. Amatör işler için şu anda en iyi ücretsiz uygulama. Profesyonel işler için en iyi ücretsiz program davinci resolve

Allok video joiner

İsmini tam doğru yazdım mı emin değilim.

Capcutta yaptım geçtim arkadaşlar söylediklerinizin hepsini yükledim uğraştım ettim. Ne gerek var hakikaten de bu kadar uğraşmaya aslında

https://123apps.com/ işinizi görebilir belki hocam

Geri