Vestel Taahütname "ET White Spot"

Kodla Büyü

ercinc98

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar okulumuza 16 ET kuruldu. Bazılarında saymadım henüz yarısı diyeyim. Kenarlarında beyaz ışıklar var. Ve VESTEL zamanında bunları yenisiyle değiştirmeyi Taahüt etmiş. Sizde görün istedim.

Ekli dosyalar

• vestel white spot yazısı 21.06.2015.rar
    393.4 KB · Görüntüleme: 218
Ercinc hocam biz whitespot olan tahtaları kabul almadık. Sonuçta evimize aldığınız tv böyle olsa kabul etmeyiz. Bunu vestele ilettik tüm ilimizdeki leri değiştirdiler.

Whitespotu şöyle tarif edebilirim genellikle panelin alt tarafında pudrayi pamuğa batırıp cama vurulması gibi beyaz ışıklar var. Bazen bir tane bazen üç dört tane....

Whitespotlar anakart vidalarinin fazla sıkılması sonucu meydana geliyor ve ortaokulların tahtalarinda bunu düzeltme yoluna gittiklerini söylediler...

BT sınıfında ise hem sağda hem solda beyaz nokta ( white spot ) var.
Fotoları aşağıda benim makina biraz zor çekti. Aslında daha parlak.

Ekli dosyalar

• DSCF3026.JPG
    DSCF3026.JPG
    199.8 KB · Görüntüleme: 849
  • DSCF3027.JPG
    DSCF3027.JPG
    171.8 KB · Görüntüleme: 849
Arkadaşlar benim çalıştığım ilçedeki birçok tahtada bu sıkıntı var hep aynı noktada white spot var tahtaların son olurları verilecek bu konuda tereddütte düştük sizler bu durumda ne yaptınız

16 tahtanın 15'inde bu var ve teslim aldık. Kullanıma engel değil diye. Ancak Alt yapı bitsin. 444 7 555 'den hemen arıza kaydı yapacağım.

Bizde büyük ihtimal teslim alacağız vestelin bölge sorumlusu gelecek ona göre bir karara baglanacak

Geri