Vestel promeganın image'ını aktarıyorum olmuyor yardım

Kodla Büyü

serci2001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar labdaki güvenlik kartlı- xp yüklü- vestel promegaların açılışta biosdan cd'den açılmasını sağlayıp cd den açılan xp cd'im ile ghost'unu alıyorum. Sonrada deep freez yüklü bilgisayarlara yükleme yapıyorum fakat bütün işler normal gitmesine rağmen bilgisayarlar kurulmuyor. Nerede hata yapıyorum acaba

Hocam siz cevabı vermişsiniz aslında; image alma ve yükleme işlemini deep freez programını kaldırdıktan sonra deneyin... :S

Deep freez yüklü bilgisayarıda cd den açılan cp ile açıp o yol üzerinden image'ı aktarıyorum. Hadi deep freezden oluyor desek bilgisayar yeniden açılınca çalışması lazım iken çalışmıyor.

Arkadaşlar benim bilgisayarlarım vestel promega lardan güvenlik kartını kaldırıp söktüm ve bir tanesini yeniden formatladım programlarımı kurdum (netop scholl, dyned, flash player,media player clasic,java,quik time player, office 2003) . Sonra norton ghost ile ghostu alıyorum fakat başka bilgisayara aldığım ghostu aktaramıyorum. Acaba promega bilgisayarları olan arkadaşlar bu ghost işini hangi program ile yapıyorlar

açılışta ctrl+home tuşuyla güvenlik kartının ekranına girein ve oradan güvenlik içinde olan c sürücüsündeki tiki kaldırın. sonra deneyin.

her_dem' Alıntı:
açılışta ctrl+home tuşuyla güvenlik kartının ekranına girein ve oradan güvenlik içinde olan c sürücüsündeki tiki kaldırın. sonra deneyin.

Sayın hocam olasılıkları hep denedim olmadı tek yukarıda arkadaşların söylediği acronis programı kaldı bir de onu deneyeçeğim artık pazartesiye inşallah olurda kafam rahat eder

Geri