Vestel Bakanlık Harici İmaj Kabul etmiyor

Kodla Büyü

gezegen10

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar başınıza gelebilir. Geçen vestelciler geldi tahtada dokunmatik problemi vardı faz2 de tüm tahtalar win10 imajı kurmuştum vestelci arkadaş win10 da driver problemi çıktığını win8 haricinde işletim sistemi olduğunda ücretli servis ücreti vereceklerini söyledi. Bende tüm tahtaları tekrar win8 e geri çektim. Haberdar olun diye yazdım. Kolay gelsin

Nerden para çarpacaklarını şaşırmışlar. Windows 10'a yükseltmemek devlete zarar vermektir. Ücretsiz yükseltme imkanı varken neden yükseltilmesin? Daha sonra lisans mı satın alınsın? Ben bir makineyi yükseltip imajını aldım, internetten indirmedim. Sonra diğerlerine yükledim. Hiçbir sorunla da karşılaşmadım.

hocam o vestelci arkadaşlar genelde işi bilmeyen ya da çok az bilenler oluyor.
Geçen yıl benzer durumu yaşamıştık en sonunda adama kabul ettirdim ve bana şöyle demişti "hocam biz de bir eğitim vs. görmeden geliyoruz buraya" diye. Yani o vestelci arkadaşlar idarecileri bazı bilgisayar ve teknolojik terimlerle kandırabiliyor ama bizleri aslaaaa :) :) :)

ahmetfx' Alıntı:
Nerden para çarpacaklarını şaşırmışlar. Windows 10'a yükseltmemek devlete zarar vermektir. Ücretsiz yükseltme imkanı varken neden yükseltilmesin? Daha sonra lisans mı satın alınsın? Ben bir makineyi yükseltip imajını aldım, internetten indirmedim. Sonra diğerlerine yükledim. Hiçbir sorunla da karşılaşmadım.
lisans sıkıntısı olmadı mı hocam

btnotlari' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
lisans sıkıntısı olmadı mı hocam
bnde labdaki tahtayı yükselttım acronisle imaj aldım beklemedeyim

garanti kapsamında olsun olmasın, hiç yükseltme olayına girmedim bakanlıktan win10 a yükseltilecek yazısı gelene kadar da girmeyi düşünmüyorum.

MEB Bilişim dersinden kurs açılmasını kabul etmiyor cümlesine ne kadar da benziyor saçma sapan nedenler uydurmak çok kolay nasıl olsa

hocam servis geleceği zaman win8 kurun, işi bittiği zaman tekrar win 10 kurun ben öyle yapıyorum.

Geri