veri.meb.gov.tr öğrenci anketi 5.sınıf neden hata veriyor??

Kodla Büyü

veri.meb.gov.tr 5.sınıf anket girişi neden açılmıyor?

• .

• .

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

boteci87

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar veri.meb.gov.tr 1 haftadır bilişim teknolojileri sınıfında öğrenciler anketi doldurmaya çalışıyor. ankete girebilen çocuklar halletti, fakat giremeyenler sürekli hata veriyor, seri no hatalı diyor :) öyle bir şey yok gerçekte, sanırım sistemden kaynaklı. sizin okullar ne durumda?

Veri Giriş anketi sıkıntılı geçti bazı öğrencileri yapamadık bazılarını 4-5 defa girmeye çalıştık hata verdi bazılarını okumadan işaretledim böyle ankete böyle cevap tarzında

Hocam bizimde başımızda, ben şahsen BT sınıfını tahsis ettim, başka da birşeye karışmam dedim. Sistem berbat, 30 dakikadan fazla sürüyor, 10 dk sonra sistem logout oluyor, güvenlik kodu çok zor okunuyor, sistemsel hata desen gırla, seri no zaten işkence ayrıyeten seri no da baştaki sıfırlar silmezseniz seri no hatalı diyor. Örnek b33 000985 değil b33 985 girmeniz lazım.okulun rehberlikçisi uğraşıyor ondan biliyorum. Ne kadar dedim ne uğraşıyorsun, madem istediler, adam gibi yapsınlar diye :)

hocam çok teşekkürler, çok yardımcı oldunuz. seri no olayını hallettik sayenizde

seri no derken! sadece no değil hem serisini hemde numarasını girmek gerekiyor.

Geri