Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

VATANINI BAYRAĞINI SEVEN HERKEZE HERŞEY VATAN İÇİN

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında hakan_canpolat_63 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. hakan_canpolat_63

hakan_canpolat_63 Site Gezgini

HERŞEY VATAN İÇİN HERŞEY VATAN İÇİN

DÖKÜLEN BU KANLAR YARALAR BAĞLAMAZ ACI DEĞİL BU VATAN TOPRAĞINA DÖKÜLEN KARIŞ KARIŞ YA VATAN YADA CAN RABBİMDEN RAHMET SANA KEFENSİZ YATAN GÖZÜNÜ BURAYA DİKENİN OYARIM GÖZÜNÜ ÇAL FAZLA GÖLGE EDİYORSUN HA
    TÜRKÇE REPTE MİLLET BİRAZ DAHA CİDDİYET.
    SAĞA SOLA BAKMASANA LAN ŞİMDİ BANA TÜRKÇE REPTE GELİYOR İŞTE SANA BOMBA DALGALANAN GÖKLERDE YILDIZ VE HİLAL HAKKIDIR HAKKA TAPAN MİLLETİMİN İSTİKLAL ÇALIŞAN TÜRKİYE GÖZÜMÜN ÖNÜNDE ^^ATAM^^
    SEN RAHAT OL YERİNDE MEHMETÇİK TEPEDE BEKLER NÖBETTE TÜRK BAYRAĞI DALGALANIR GÖKLERE. TÜRKİYE İÇİN ÖLÜRÜM BEN SÖZÜMDE KİMSE DURUMAZ TÜRKÜN ÖNÜNDE BEN VARKEN BU DÜNYA ÜZERİNDE KİMSE BÖLEMEZ BU VATAN GÖKLERDE HERZAMAN İLERLEME HEDEFİNDE SÖZÜNÜ TUTAN VE NAMUSUN BU VATANIN ÜSTÜNDE HERKEZ KARDEŞTİR BUNU BEYNİNE İYİ YERLEŞTİR.
    BİZANSLI ŞAŞIRMA SABRIMI TAŞIRMA GELİYOR SANA SURATINA SURATAINA KARTAL GİBİ HAVALANIRIM GÖKLERE GÖKLER BENİM AY YILDIZ BENİM SİMGEM AFFEDEMEM VATANIMA YANLIŞ YAPANI 30 BİN ASKERİN CANINA ALANI HATIRASI VAR ŞEHİDİMİN UNUTMADIM YAPILANLARI.

2. hakan_canpolat_63

hakan_canpolat_63 Site Gezgini

HERŞEY VATAN İÇİN :!:

Yüklüyor...