Var Mı DynEd İçin Katılımsız Paket Hazırlayacak Olan?

Kodla Büyü

mnv

Aktif Üye
Malumunuz Dyned denildiği zaman hemen sorunlar geliyor aklımıza. Bizleri koruma programlarıyla uğraştırmadan kullanabileceğimiz bir katılımsız paket oluşturlsa güzel olmaz mı? Masaüstüne konulacak bir bağlantı işimizi halleder.

Bu işle meşgul olan arkadaşlar vardı galiba forumda, onlar çalışan bir DynEd dosyası yardımıyla bu paketi oluşturup bizlerle paylaşırsa çok güzel olur.

Yapacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

winrar progaramında hazırlamıştım. Dosyayı çalıştırdığında gerekli dosyaları klasör oluşturup içine kopyalıyor ayrıca masaüstüne bir de onar kısayolu koyuyor. Records.ini ve version.ini hatalarında dosyaları kendisi yeniliyor. Geçen sene öğrencilerime bu paketi dağıttım. İsterseniz upload edebilirim..

Katılımsız sayılabilecek bir dyned sürümü var. Rar şeklinde arşivlenmiş...
399 MB boyutunda... İsteyen olursa upload edip linkini pm'den atabilirim... AMA GECE...
Nasıl kurulduğunu da aşağıda anlattım...

Ekli dosyalar

• dyned4.png
    dyned4.png
    107.8 KB · Görüntüleme: 1,695
  • dyned3.png
    dyned3.png
    84.2 KB · Görüntüleme: 1,695
  • dyned2.png
    dyned2.png
    32.3 KB · Görüntüleme: 1,695
  • dyned1.png
    dyned1.png
    26.3 KB · Görüntüleme: 1,695
latcakir' Alıntı:
winrar progaramında hazırlamıştım. Dosyayı çalıştırdığında gerekli dosyaları klasör oluşturup içine kopyalıyor ayrıca masaüstüne bir de onar kısayolu koyuyor. Records.ini ve version.ini hatalarında dosyaları kendisi yeniliyor. Geçen sene öğrencilerime bu paketi dağıttım. İsterseniz upload edebilirim..
Hocam çalışıyorsa bekleriz dosyayı. Geçen yıl da bir exe dosyası dolaşıyordu ama sorun çıkarıyordu diye hatırlıyorum. Umarım sorunsuz bir dosya buluruz da DynEd dert olmaktan çıkar...

mnv' Alıntı:
latcakir' Alıntı:
Hocam çalışıyorsa bekleriz dosyayı. Geçen yıl da bir exe dosyası dolaşıyordu ama sorun çıkarıyordu diye hatırlıyorum. Umarım sorunsuz bir dosya buluruz da DynEd dert olmaktan çıkar...
:+1:

Anlaşılan kimse hazırlamayacak... Neyse bakalım artık başımızın çaresine...

İndirenler çalışıp çalışmadığını yazabilir mi?

Diğer arkadaşlar da ona göre davranır.

Bir Allahın kulu yorum yapmayacak mı?
Sadece çalışıp çalışmadığını yazın yeter.

Az önce güncelleme yaptım. Bazen sunuculardan kaynaklı hatalar olabiliyor...

Geri