Vakıf unvlerinde tezli yüksek lisans

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Vakıf üniversitelerinde alanımızda ilgili tezli yüksek lisans yapmış yada yapmakta olan arkadaş varmı? yapmayı düşünüyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

geçen yök özel üniversitelerin yüksek lisansını kabul etmeyeceğini söyledi... iyi araştırmak lazım

hadi ya, alesten yüksek alsam bile diploma notu yerlerde hayal kalacak desene

karinca_52' Alıntı:
geçen yök özel üniversitelerin yüksek lisansını kabul etmeyeceğini söyledi... iyi araştırmak lazım

Eğer gerçekten dediğiniz gibi ise, ne kadar saçma durum. Sen o vakıf üniversitesinin açılmasına izin ver, oraya eğitmen koy hatta Dr üstü kıdemlerini ver lisans , önlisans diplomalarını say sonrada de ki yok bizden bu kadar ötesini kabul etmiyoruz. Nerde bilimsel araştırma olanağı. Lisans eğitiminde araştırma mı yapılacak sadece elde varolan eğitim mi verilecek. Hayırlısı bakalım ALLAH bir şeyler başarmak isteyenin yanında olsun. Okumak gerçekten zor zanaat...

Hocam şuan İstanbul'da Gazikent (Hasan Kalyoncu) üniversitesinde yüksek yapıyorum karışık işler dönüyor...
bir sürü karışıklık var, işin sonu mahkemelerde biter gibi gözüküyor.
Bizi Eğitim yönetim ve denetimi diye aldılar, bir baktık işletme olmuşuz vs vs.
YÖK biz "şehir dışında bölüm açamazsınız" dedik üni. ye diyor, üni bize tebliğ ettikten sonra öğrenci almadık diyor.
YÖK yok diyor, Üni farklı diyor :)

Geri