V sınıf uygulaması malesef durduruldu

Kodla Büyü

ayhangunes

Seçkin Üye
Seçkin Üye
V sınıf uygulaması malesef durduruldu. diyor kalıyor. (e-tab-5 öğretmen tableti,fiber bağlantı faz 1 )

bwnim de v sınıf öğretmen (kendi tabletimde) eba marketteki eba hesap ile sorunsuz çalıştırdım fakat öğrenci tabletinde eba hesab kurulamıyor ve v sınıf maalesef eba vsınıf öğrenci durdu diye hata veriyor faz 1 ve tabltler etab4

V sınıf uygulamasını Fatih ağında çalıştıramadım. Fakat telefon üzerinden paylaştığım internete bağlayınca tabletleri çalıştı.
Bazı tabletler de dediğiniz gibi V sınıf uygulaması malesef durduruldu hatası veriyor. Bu konuda bir çözüm bulamadım.

duce' Alıntı:
V sınıf uygulamasını Fatih ağında çalıştıramadım. Fakat telefon üzerinden paylaştığım internete bağlayınca tabletleri çalıştı.
Bazı tabletler de dediğiniz gibi V sınıf uygulaması malesef durduruldu hatası veriyor. Bu konuda bir çözüm bulamadım.

Hocam öğrenci bilgisayarlarında Eba SSO ve Eba Hesap mı kurulu olması gerekiyor? Girişi SSO'dan mı yapacaklar?

eba sso nun kurulu olması yetiyor. eba hesabı kurunca çalışmıyor.

Tahtaya v sınıfı nereden indirip kuruyoruz? Eba da bir haber altında var ama o da inmiyor?

eba v sınıf çalışıyor , tabletle tahta arası bağlantı kuruluyor ama öğretmen tableti ile öğrenci tableti arası bağlantı kurulamıyor şuan gerisinde sıkıntı yok

sıkıntıyı halletmeden bize birde öğretmenlere mutlaka anlatın kontrol edin diyorlar, arkadaş sistemin iyi çalışmıyorsa ben neyi anlatacam? anlatıp rezil mi olacam?

bshark' Alıntı:
eba sso nun kurulu olması yetiyor. eba hesabı kurunca çalışmıyor.

öğrenci tabletleri hepsi sıkınıtlı. Eba sso da yğklü olsa eba hesap da yüklü olsa uygulama duruyor.

E-Tab 4 V sınıf durduruldu.. :(

eba mobil (eba kimlik yok markette) kurduk
eba sso var yine çalışmıyor
farklı kombinasyonları denememe rağmen sonuç aynı.

Faz 1 etab 4 öğretmen tabletine v sınıf apk dosyasından kurulum yapıyorum. V sınf uygulamasından dersi başlatıp vitamin eba ders içeriklerine girdiğimde videoları indirebiliyorum fakat oynatamıyorum. Siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Tahtaya veya öğrencilere gönderebiliyorum fakat orda da siyah ekranda kalıyor. Videolar başlamıyor. Acaba sistemsel bir sorun mu var yoksa birşeyleri ben mi eksik yapıyorum?

yalcinbayrakci' Alıntı:
Faz 1 etab 4 öğretmen tabletine v sınıf apk dosyasından kurulum yapıyorum. V sınf uygulamasından dersi başlatıp vitamin eba ders içeriklerine girdiğimde videoları indirebiliyorum fakat oynatamıyorum. Siyah ekran geliyor ve öyle kalıyor. Tahtaya veya öğrencilere gönderebiliyorum fakat orda da siyah ekranda kalıyor. Videolar başlamıyor. Acaba sistemsel bir sorun mu var yoksa birşeyleri ben mi eksik yapıyorum?
aynı durum hocam.

Benim de bazı öğrencilerimin tabletlerinde açmıyordu. (Tab4) Tabletleri sıfırlayıp sonra denedim oldu. Eba marketten kuruyorum ve Eba SSO da yüklü olması lazım veya yüklü is güncel olması.

Geri