Uzman arkadaşlardan bilgi rica edeceğim

Kodla Büyü

keskin2018

Üye
Yeni bir laptop aldım, eski laptobum windows 10 du. Yeni laptop da dirverleri windows10'a göre yok win11 ve ubuntu için mevcuttu.

Yeni laptobun performasını biraz daha fazla olaması ve gereksiz altta çalışan servisler ile işlemci ram kullanılmasın diye windows 11 lite versiyonu kurdum. Buraya kadar herşey tamam ve pc ler arasında özellikle bana browserlerde ki dataları şifre imlemeler vs vs gibi dataları sorunsuz taşısın diye EaseUS Todo PCTrans programını kulanarak gerekli olan browserleri ve şifrelerimi + aktif oturumumu yeniye aktardım.

BURAYA KADAR HER ŞEY TAMAM!

Şimdi lite olduğu için bazı laptop için gerekli olan programları ve çalıştıramıyorum. O yüzden Orijinal iso ile yükselteyim diyorum ama bu sefer tüm browserlerde
chrome, yandex, firefox opera, brave, vivaldi ve waterfox browserlerimdeki oturum, şifre ve oturumlarım kaybolurmu?

Teşekkürler.

sağlam olsun diyorsan onların yedekleme sistemleriylede yedekleri al bir klasöre topla ne olur ne olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bahsi geçen tarayıcılarda oturum açıp eşitleme yaparsanız zaten yeniden kurunca herşey gelir. Yıllardır öyle çalışırım ben. Win 7'den beri de hiç kaybım olmadı.

Bahsi geçen tarayıcılarda oturum açıp eşitleme yaparsanız zaten yeniden kurunca herşey gelir. Yıllardır öyle çalışırım ben. Win 7'den beri de hiç kaybım olmadı.
oturum açıp eşitleme : konusunda biraz yardım bişgi veya bir örnek tutorial (nerede bulabilirim izahat) paylaşım yapabilirmisiniz

Sağ üstte ayar menüsünü açınca zaten oturum açın çıkar. Ders, tutorial vs. Gerek yok.

Geri