Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

uzantı ve alan almada yaşadığım sorunlar için yardım???

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında ts0661 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. ts0661

ts0661 Aktif Üye

arkadaşlar okuluma yeni bir site alanı ve uzantı alacam ama bu adımları tam olarak bilmiyorum, nic.tr den uzantı alacam ama bunun için bazı doldurulması gereken belgeler var ve bu belgeleri ben mi yoksa okul idaresi mi dolduracak gibi bazı sorunlarım var bu aşamalarda bana yardımcı olabilcek bir arkadş var mı acaba??
    şimdiden tşkler...

2. sedom

sedom Seçkin Üye Seçkin Üye

okul idaresi adına alınacağı için idare dolduracak ve göndereceksin o kadar sonrası da mail adresine veya hesabın varsa hesabına ftp bilgileri gelcek

3. ts0661

ts0661 Aktif Üye

peki ilk olarak k12 uzantısı için mi başvurmalıyım yoksa alan için mi alanı burdan alacam?

4. zyagmur

zyagmur Üye

Alan adı tahsis formunu indir,“.tr” ALAN ADI YÖNETİMİ’ne diye başlayan formda müdürür adını soyadını yaz,diğer bilgileri doldur(kayıt olduğunda sana verilen bilgiler-takik numarası,idari sorumlu kodu vb.) çıktısını al müdüre imzalat kaşesini bassın tekrar taratıp mail yoluyla nic.tr a gönder.Başka bir şey yapmana gerek yok
    Bu formu göndermen yeterli,mail adresi bölümüne de kendi adresini yaz seninle irtibat kursunlar sadece.
    Kolay gelsin...

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal