uzaktanegitim'i tamamladım diyenler.maalesef.

Kodla Büyü

cuisinier

Süper Üye
Süper Üye
Uzaktan eğitimi tamamladım diyorsanız yanılıyorsunuz tekrara bakın, yeni dersler eklenmiş :verymad:

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    129 KB · Görüntüleme: 3,535
afet yönetimi daha önceden de vardı ama bir o kadar daha eklemişler... adey için 31.12.2012 ye kadar yazıyor fakat bize neden ocak 2012 ye kadar denildi ??

ben ikincisini 3 kez bitirdim ve hala "tamamlanmadı" uyarısı vermeye devam etti.. ben de sen bilirsin dedim ve bir daha açmadım :D

mutlucan' Alıntı:
ben ikincisini 3 kez bitirdim ve hala "tamamlanmadı" uyarısı vermeye devam etti.. ben de sen bilirsin dedim ve bir daha açmadım :D

bende de oldu aynısı. anasayfaya gidin yazısı gelince hemen pencereyi kapatıp gidiyordum meğer beklemek gerekiyormuş kendisi geçiyor :))

mebbis' Alıntı:
bu eğitimlere kimler katılıyor. katılımcıları kim belirliyor
Evet cevap??? Bunun bir genelgesi var mı? Lise öğretmenleri yapacak mı ( Afet Eğitimi kast ettim)

mebbis' Alıntı:
bu eğitimlere kimler katılıyor. katılımcıları kim belirliyor
Zorunluymuş hocam. Herkes yapacakmış.
Tamamlayıp hepsi tamamlandı yazıyordu.
Şimdi çoğu tamamladığım ders tamamlamadı diyor sinir oldum.
Dalga geçiyorlar.
Öğrenci ile mi uğraşalım bunlarla mı?
Ben yapmaktan vazgeçtim....

Konuyu yeniden açmak istemezdim. ANCAK;

15 yıldır bilgisayar ile uğraşıyorum böyle saçma bir uygulama görmedim.

1- Eğitim vereceksen önce kendini eğiteceksin.
2- Deprem ve afete hazırlık depremi yaşamakla olur ki, Allah göstermesin. Olduğunda bu derslerin bir işe yarayacağını sanmıyorum. Öyle ki Google'da en çok aramalar istatistiklerine AFET UZAKTAN EĞİTİM CEVAPLARI girmiş.
3- Dinleyerek de yapsan dinlemeden de yapsan. Sürekli kopan böyle bir internet varken ne kadar uzaktan yapabilirsiniz denemek lazım. Benim kablo 2 metre... Kopmasın diye kısa yaptım (!)
4- BİLGİSAYARDAN NEFRET GELDİ... Mozilla, google, opera, greenbrowser, safari iexplorer .... denemediğim browser kalmadı. JAVA en son sürüm. Flash tamam. 48 saattir 1 ders bile ilerlemedi... Sürekli HATA:Yeniden deneyiniz...

Son Söz : BÖYLE DEVAM EDERSEK HİÇ İLERLEYEMEYECEĞİZ.....

Geri