Uzaktan Ödev Verme - Ödev Onaylama

Kodla Büyü

asp-php

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar.
Malum okullar kapanınca bir çok öğretmen arkadaşın şu şekilde bir istekleri var.
Bu konuda ücretli - ücretsiz destek verebilir misiniz.

https://elements.envato.com/ - İçin üyeliğim bulunmaktadır. Bir çok ücretli üyeliğe ulaşabiliyorum.

A öğretmeni için bir WP site kurdum.
A öğretmeni her öğrencisini sisteme -siteye kayıt edecek.

A öğretmeni Ders Kategorilerini oluşturacak.
Matematik - Türkçe - Sosyal Bilgileri vs..

A öğretmeni sisteme giriş yaptığı zaman örneğin 23.03.2021 ödevleri her ders kategorisine JPEG olarak yükleyebilecek.
Öğrenciler sisteme giriş yaptıkları zaman Dersler - Günler listelenecek. Hangi gün hangi derslerin verildiği görüp - JPEG dosyasını indirebilecek.
Yapılan ödevleri yapıldı - Yapılmadı şeklinde işaretleyebilecek.

Öğretmen ise hangi ödevleri kimin yaptığını kontrol edebilecek. Bu şekilde bir çalışma için hangi eklentiler kullanabilirim. bu konuda destek verebilecek - fikir verebilecek kişiler var mı?

Teşekkürler.

Learning Management System geliyor aklıma direk. Daha önce anlattığınız tarzda bir plugin görmedim fakat LMS wordpress arattığınızda çıkacak eklentiler yüksek ihtimal işinizi görecektir.
Daha önce MODDLE kullandım bu sistem de fena değil iş görür. (wordpress ve joomla gibi)
Ya da calendar eklentileri de olabilir.

Google Classroom ile bu saydıklarınız yapılabilir Hocam, arayüzü sade ve kullanımı kolaydır.

2 gündür -MODDLE- ile uğraşıyorum.

Sonuçlarını buradan paylaşacağım.

Bilgi veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Learndash
WPLMS
aradığın özellikleri fazlasıyla karşılar. Çoklu öğretmen destekli. Bende ModSep.com sitemde kullanıyorum. Moodle, bunlara göre daha zor bir sistem. Bu sistemler daha esnek, wordpress eklentileri.

Sayın hocam Moodle, WPLMS,WpCourseware,Learnpress,MasterLMS ve Learndash kullandım sitelerde açık ara en iyisi LearnDash site performansını hiç düşürmüyor. Gtmetrix verileri şuan sitemin https://www.modsep.com Speed: 96 Slow: 89 test edebilirsiniz. Bu rakamlar Diğer LMS lerde 24 lere kadar düştü. Emek verip sitenizin kaplumbağa gibi olması hoş olmuyor.
Özellikler:
Ödev ve Takibi
Duyuru Sistemi
Not Defteri
Rozet Sistemi
Grup Lideri
Çoklu Eğitmen Atama
5 Farklı Test Soru Tarzı
Serifika
Bildirim
Buddypress Entegre
Woocommerce Entegre
Üyelik Sistemi Entegre
BudyyDrive Entegre
Odak Modu
Vb....

Sayın hocam Moodle, WPLMS,WpCourseware,Learnpress,MasterLMS ve Learndash kullandım sitelerde açık ara en iyisi LearnDash site performansını hiç düşürmüyor. Gtmetrix verileri şuan sitemin https://www.modsep.com Speed: 96 Slow: 89 test edebilirsiniz. Bu rakamlar Diğer LMS lerde 24 lere kadar düştü. Emek verip sitenizin kaplumbağa gibi olması hoş olmuyor.
Özellikler:
Ödev ve Takibi
Duyuru Sistemi
Not Defteri
Rozet Sistemi
Grup Lideri
Çoklu Eğitmen Atama
5 Farklı Test Soru Tarzı
Serifika
Bildirim
Buddypress Entegre
Woocommerce Entegre
Üyelik Sistemi Entegre
BudyyDrive Entegre
Odak Modu
Vb....

Ücretsiz demosunu kullanma imkanımız var mı?

Geri